יצירת קשר077-4604410  

שרת וירטואלי

שרתי אחסון וירטואליים - שרת VPS

אחסון אתרים הוא תחום בפני עצמו, אין אתר שלא יאוחסן, אחסון אתרים מתבצע ע"י שרתי אחסון, שהם בעצם מחשבים שמחוברים לרשת האינטרנט ופועלים ברציפות 24 שעות ביממה, ועליהם מאוחסנים הקבצים של האתרים השונים.
 
יש צורות שונות של אחסון אתרים ויש סוגים שונים של שרתים, והחברות המציעות שירותי אחסון אתרים נקראות חברות אחסון אתרים.
 
מאמר זה עוסק בשרתים החדשניים ביותר שנקראים שרתי אחסון וירטואליים שנקראים בשפה המקצועית VPS.
 
שרת וירטואלי הוא שרת אחסון שמיועד לאתרים שיודעים שיש להם צרכים גדולים והאתר שלהם דורש משאבים גדולים אולם אין להם את הסכומים הנדרשים לשם השקעה בשרת ייעודי. שרת VPS הוא בעצם שרת מיני יעודי זהו חלק משרת ייעודי ואפשר לעשות בו כל פעולה כאילו הוא שרת ייעודי רגיל.
 
העלויות של שרת וירטואלי נמוכות בהרבה משרת ייעודי ויחד עם זאת היכולות שלו הן גבוהות ממש כמו של שרת ייעודי והוא מסוגל להיות מותאם לצרכים של כל אתר ואתר.
 
מי צריך שרת וירטואלי?
 
לא כל אתר זקוק לשרת וירטואלי. שרת VPS מתאים לאתרים שבהם יש אפליקציות שדורשות ניהול של שרת אבל אין חובה שזה יהיה שרת פרטי שיש לו יכולות גבוהות.  
 
איך עובד שרת VPS?
 
שרת VPS הוא שרת שעובד באמצעות תוכנה שמתקינים אותה על שרת רגיל, התוכנה הזו מאפשרת לחלק את המשאבים שיש בשרת הפיזי הרגיל לכמה גורמים שונים וכך כל גורם שמשתמש בחלק מהשרת מרגיש כאילו יש לו שרת פרטי שלו.
 
התוכנה המחלקת את השרת הרגיל לכמה וכמה שרתים וירטואליים מאפשרת חלוקה של כל הפונקציות שיש בשרת פיזי.
 
כאשר שרת פיזי אחד מחולק לכמה וכמה שרתים וירטואליים, כל שרת וירטואלי פועל באופן עצמאי ויש מידור בין השרתים הוירטואליים ואף אחד לא יפריע לשני, וגם אם שרת וירטואלי אחד יש בו תקלה הוא לא יפריע לשרתים הוירטואלים האחרים שהם שכנים שלו.
 
שרת וירטואלי הופך בשנים האחרונות למבוקש ופופולארי, בשל היכולות הגבוהות שהוא מסוגל להשיג לכל אתר אינטרנט מבלי שיש צורך להשקיע בסכומי כסף גדולים ובשרתי אינטרנט ייעודיים שעלותם יקרה.

השכרת שרת וירטואלי - המלצות על חברות אחסון המציעות שרתים וירטואלים:

לקבלת מידע מקצועי נוסף והצעות מחיר על השכרת שרת וירטואלי, אנו ממליצים לפנות אל חברת אחסון אתרים Raid, המציעה שרת וירטואלי במחיר נוח ומשתלם. לפרטים נוספים בקרו באתר.

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > אחסון אתרים > שרת וירטואלי
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

אחסון אתרים , חברת אחסון אתרים , שרת וירטואלי ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...