יצירת קשר077-4604410  

שילוב פייסבוק באתר העסק

שיווק העסק בעזרת פייסבוק

הפייסבוק הפך במהרה לא לתחביב של כל אחד מאיתנו כי אם חלק בלתי נפרד משגרת יומנו וכדבר המזין אותנו במידע אודות חברינו והחברה בה אנו חיים.
 
הרצון הסקרנות והגישה לחיים הפרטיים של אנשים אחרים כמו גם להתרחשויות ואירועים המקבלים במה בפייסבוק בדמות תמונות תגובות של גולשים וכו' בונה סביבנו מעין חלום יפה בו אנו יודעים הכול על כולם ועל מה שעובר עליהם. אין חולקים כי אתר הפייסבוק באינטרנט יצר מציאות חדשה שהייתה זרה לנו עד כה. מציאות בה אנו שותפים בעצם לחיים של אנשים אחרים ובעלי כוח להשפיע באמצעות התגובות ושלל האפליקציות המתאפשרות דרך האתר.
 
כמו כן הפייסבוק מאפשר לשמור על קשר רציף יותר עם מאגר גדול יותר של אנשים, מה שלבטח לא היה קורה בעולם הלחוץ ועתיר הדאגות של ימינו בלא הפייסבוק.
 
איך הפייסבוק נותן לנו חשיפה?
 
מכאן מתקבלת התמונה המתבקשת הקשורה במישרין לבעלי עסקים למיניהם – חשיפה ושיווק. הפייסבוק, המגיע לכל השכבות באוכלוסיה ולכל הסקטורים במגזר הציבורי, מעניק חשיפה גדולה בקרב הגולשים. כמו כן החשיפה מתעצמת עשרות מונים אם הגולשים לוחצים על כפתור ה"לייק" המפורסם שמייד מגיע לדף הפייסבוק ומכאן לעשרות אנשים החברים בדף זה ויכולים לראות את הקישור לאתר. כפתור זה הוא מעין מדד המכמת את מספר האנשים שאהבו פריט או דבר מסוים ולכן הצביעו בעדו.
 
שימוש בפייסבוק כחלון שיווקי
 
בנוסף לכך כל בעל עסק יכול לפתוח דף פייסבוק בו יהיו רשומים גולשים כחברים וכל אותם גולשים יכולים להיות מעודכנים ע"י בעל העסק על מבצעים הנחות וכו'. כך הגולשים יהיו מודעים לכל מה שקורה בעסק שלך ובה בעת יעדכנו את חבריהם דרך אותו פייסבוק. מן הסתם שככל שמספר החברים בדף הפייסבוק של בעל העסק גדול יותר כך רחבה יותר החשיפה, מה גם שדרך הפייסבוק בעל העסק יכול לשווק את העסק כראות עיניו כי דף הפייסבוק הוא בעצם המראה של העסק שלו והמשווק האולטימטיבי והיעיל ביותר בהשגת לקוחות.
 
לסיכום נאמר כי אין להתעלם מכוחו של הפייסבוק כדבר הגדול ביותר כיום באינטרנט והמדובר ביותר בקרב הציבור והתקשורת בכל הקשור לאתרי האינטרנט.
 
אם נדע איך לנצל ולייעל את הפייסבוק לטובת העסק, דבר זה יעשה פלאים בהשגת לקוחות רבים ולמכירות. הפייסבוק מעניק לנו הזדמנות להרחיב את קהל לקוחותינו למחוזות שאפילו לא חלמנו שיגיעו. והכל בלחיצת כפתור אחת... (לייק)
 

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > פרסום בפייסבוק > שילוב פייסבוק באתר העסק
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

פייסבוק , שיווק באינטרנט , קידום אתרים , מיתוג אישי באינטרנט , שיווק עסק באינטרנט , פרסום באינטרנט ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...