יצירת קשר077-4604410  

שדרוג אתרים - שיפוץ אתר קיים

שדרוג אתר או בניית אתר אינטרנט חדש?

לא אחת ניגשים אלינו אנשים שבאמתחתם אתר אינטרנט לעסק אותו הם בנו דרך חברה לבניית אתרים ואשר לא מניב תפוקה כראות עיניהם ולא מתקרב לאיכות ולמקצועיות של המתחרים, ומבקשים מאיתנו לשדרג את אתר האינטרנט לאחד עדכני ומתקדם.
 
שיפוץ אתר אינטרנט הוא אוגדן מכלול הפעולות שעלינו לבצע על אתר בעל בסיס קלוקל. שדרוג אתרים מקבל אצלנו נופך ויחס מיוחד כי לא זו בלבד שאנו צריכים לעמוד על החסרונות של האתר הקיים אלא אף להיכנס לעובי הקורה ולהוסיף יתרונות ייחודיים בתחרות הווירטואלית באינטרנט.
 
למה לי לשדרג את האתר?
 
בעלי עסקים המבקשים מאיתנו את שדרוג האתר של העסק מגיעים עם אתר אינטרנט שברוב הפעמים אינו עומד בסטנדרטים של ימינו אנו ונשאר הרחק מאחור בתחרות השיווקית עם העסקים הרבים בשוק.
 
האינטרנט מתפתח כל יום ואיתו גם הטכנולוגיה הזמינה והנגישה לכל כך ששדרוג אתר אינטרנט הוא צעד מתבקש במטרה להישאר כשחקן במגרש של הגדולים ובמרדף אחר קהל לקוחות רב יותר.
 
שדרוג אתר או בניית אתר אינטרנט חדש?
 
ישנם מקרים בהם נבחנת הצדקת שדרוג האתרים אל מול בניית אתר חדש. כמובן מבחינה כלכלית כאשר המטרה העיקרית היא מינימום הוצאה כספית ומקסימום בהשגת לקוחות ותפוקה.
 
שדרוג אתר אינטרנט דורש מאיתנו תשומת לב מיוחדת על כמה וכמה דגשים ובין היתר על התקנים אותם דורשת גוגל בהקמת אתר. מנוע החיפוש העיקרי אליו נכנסים רוב רובם של הגולשים הוא מנוע החיפוש של גוגל, לכן אם יש אתר אינטרנט לעסק אותו מנוע החיפוש של גוגל אינו יכול לסרוק כראוי או שבנייתו ויסודותיו לקויים כך גם תיפגע מידת החשיפה שלו והכניסה אליו מצד הגולשים הרבים הצובאים את אינטרנט כל הזמן.
 
מכאן שנשקלת האפשרות להקים אתר חדש אם האחרון דורש מאיתנו יותר מאשר שיפוץ קטן. אך לא מן הנמנע כי יש לכם רק צורך בשדרוג האתר של העסק ועל כן מתן ייעוץ על ידינו יכול לפתור לכם את הדילמה הזו מפאת העובדה שאצלנו תקבלו ייעוץ מקצועי ובעל ניסיון עתיר שנים לטובת העסק שלכם.
 
מה שדרוג האתר נותן לי שלא היה לי בהקמתו?
 
זאת ועוד חברת URL בניית אתרים תבצע שיפוץ לאתר האינטרנט שלכם על סמך הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק לצד הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובכלל זה לאחר ניתוח מעמיק ומעקב אחר האתרים של המתחרים נדע איך שיפוץ האתר הישן קרי שיפוץ אתר האינטרנט של העסק יכול להיות הצלחה של ממש בכך שהוא מעלה על נס את היתרונות של כולם ומצניע את חסרונותיהם.
 
שדרוג אתר אינטרנט יכול מאוד להיות הדבר שיצעיד את האתר קדימה וכפועל יוצא יביא לשינוי המיוחל לו העסק כה זקוק.
 
שיפוץ אתר אינטרנט הוא צעד הכרחי אם האתר אינו מה שחשבתם שיהיה והוא לא מביא את התוצאות כמו שאר המתחרים בשוק. חשוב מאוד לזכור כי האתר בונה התדמית של העסק ואם הוא לא מועיל זה לא אומר שהוא לא מזיק נהפוך הוא.
 
ככל הנראה הוא מניס את הלקוחות עקב הרושם הזול והלא מסודר שהוא יוצר ולכן שדרוג אתר אינטרנט יכול לחולל פלאים בתדמית שהוא יוצר לעסק ולהביא יותר לקוחות אשר מבקשים את שראו באתר המהווה את המראה והרושם הראשוני שנוצר מהעסק. צעד קטן כגון שדרוג אתרים יכול לעשות תפנית גדולה מעבר לכל דמיון...
 

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > בניית אתרים באינטרנט > שדרוג אתרים - שיפוץ אתר קיים
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

שדרוג אתר אינטרנט , שיפוץ אתרים , חברה לשדרוג אתר ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...