יצירת קשר077-4604410  

קידום לעמוד הראשון בגוגל

התחייבות לקידום אתר - האם ניתן להתחייב לתוצאות?

בניתם אתר והשקעתם בו את כל כולכם, כעת, כל שנותר לכם הוא לקדם את האתר בגוגל ולקצור את פירות השקעתכם. אי אפשר לומר בוודאות מהם הכללים אשר בזכותם מנוע החיפוש גוגל בוחר לקדם אתר או לא, אך מקדמי אתרים העוסקים בתחום יכולים לסייע לאתרים להתקדם באמצעות ניסוי וטעייה אותו הם עורכים במהלך הזמן.

מקדמי אתרים רבים נאחזים בטענה שאין כללים ברורים לתחום ולכן הם לא יכולים להתחייב לעמוד הראשון, אך אמירה זו היא התחמקות מהתחייבות מינימאלית לה מקדם אתרים מחויב, שכן קידום אתרים אינו נחשב יעיל אם הוא לא מסייע לאתר להגיע לפחות לעמוד הראשון.

חשיבות העמוד הראשון בגוגל

זירת האינטרנט התחרותית לא משאירה המון מקום לטעויות – אם אתם לא נמצאים בעמוד הראשון בתוצאת החיפוש, אתם לא באמת קיימים ברשת. מדובר על תחום תחרותי ומאתגר לעוסקים בתחום.

מחקרים מראים כי גולשים נכנסים לחמשת האתרים הראשונים שנמצאים בראש תוצאות החיפוש, אך הדבר אינו מבטיח כי הם ימצאו באותם האתרים את מה שחיפשו, לכן, יש סיכוי לא מבוטל שימשיכו לבדוק אתרים אחרים בדף הראשון בגוגל. הסיכוי שיעברו לדף הבא ויחפשו בו הוא נמוך ביותר, ומכאן חשיבות הצבת האתר בעמוד הראשון לפחות.
 

קחו לדוגמא את תחומם של חוקרים פרטיים. אם גולש ממוצע מחפש חוקר פרטי בתל אביב, הוא יקליד את המונח בגוגל ויביט בכמה תוצאות חיפוש ולאו דווקא רק בחמש הראשונות. הוא יכנס לאתר לכמה שניות ויאמוד אותו על פי מראהו והמידע שקיים בו, ואז יערוך השוואת מחירים בין כמה נותני שירות בתחום.
 

קידום אתרים – כיצד זה עובד?

לגוגל יש ציון איכות שהוא נותן לכל האתרים המופיעים במנוע החיפוש. מי שמקבל את הציון הגבוה ביותר במילת מפתח ספציפית, זוכה להופיע בראש תוצאות החיפוש. אבל מה בעצם גורם לגוגל לתת לכם את הציון הגבוה? גוגל נותן ציון איכות גבוה לאתרים איכותיים הבנויים היטב ומתעדכנים בכל עת במאמרים חדשים וייחודים לאתר. המאמרים צריכים להיכתב בצורה שוטפת, קריאה, ללא טעויות כתיב ובמבנה נוח לקריאה. המידע במאמרים אלו צריך להיות רלוונטי, אמין ומועיל לגולש. כאשר גוגל מזהה מאמרים מסוג זה הוא מקדם את האתר למעלה בתוצאות החיפוש, מתוך כוונה לתת מיקום גבוה לאתרים שמשקיעים בתוכן איכותי.
 

למה אנחנו?

אנחנו מתחייבים לעמוד הראשון, מתוך ההבנה שהתחייבות זו היא חלק בלתי נפרד מרעיון הקידום. אנחנו שואפים לקדם את כל האתרים עמם אנחנו עובדים לתוצאת החיפוש הגבוהה ביותר, ולא מתפשרים על פחות מהעמוד הראשון. אנחנו מעלים את ציון איכות האתר על ידי הפצתו ברשת ועל ידי הזנת תוכן איכותי ומותאם לדרישות מנועי החיפוש.

הערה בנימה אישית - חברות קידום אתרים רבות מתחייבות לעמוד הראשון בגוגל מבלי שביכולתן לבצע משימה זו. יחד עם זאת מקדמי אתרים אחרים שאינם מתחייבים לעמוד הראשון, נאחזים במספר מאמרים רישמיים וחצי רישמיים של עובדי גוגל הכותבים שלא ניתן להתחייב לתוצאות. עובדי גוגל באמת צודקים, לא ניתן להתחייב לתוצאה מסוימת אך התחייבות לקידום לעמוד ראשון היא התחייבות מינימאלית והכרחית כאשר הינכם עושים הסכם קידום אתרים עם חברת קידום אתרים.
 
 


מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > קידום אתרים בגוגל > קידום לעמוד הראשון בגוגל
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

קידום אתרי אינטרנט , קידום אתרים באינטרנט , קידום אתרים , קידום אתרים בגוגל , קידום בגוגל ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...