יצירת קשר077-4604410  

עיצוב לוגו מקצועי לעסק

עיצוב לוגו ומיתוג עסק חדש

דמיינו לעצמכם שמעתה והלאה, במקום לשלוח קורות חיים בניסיון להתקבל לעבודה חדשה, נתבקש לשלוח תמונה בלבד. כן, תמונה אחת שאמורה ללכוד את המהות שלנו בצורה האמינה והאמיתית ביותר, והיא- היא זו שתקבע האם אנחנו עוברים את הסינון הראשוני או לא. התגובה הראשונה של רובכם תהיה בוודאי פאניקה מוחלטת, ואילו במקביל המחשבות כבר יתחילו לנדוד בניסיון למצוא את התמונה הנבחרת.

זה בדיוק מה שנדרשים עסקים חדשים לעבור בניסיון למתג את עצמם וליצור את הרושם הראשוני המיוחל. גם אם אנחנו לא מודעים לכך, אנו מצליחים לגבש דיעה ראשונית לגבי העסק רק על סמך בחינה ראשונית של הלוגו. מלחיץ? לא בהכרח, שכן בעלי עסקים שמשקיעים די זמן ומאמץ בבחירת עיצוב הלוגו המתאים, מצליחים לדלג מעל המשוכה הזו בקלילות.

עיצובו הנכון של הלוגו

אז למרות שאין צורך להילחץ מהמטלה שעומדת לפנינו, אין ספק שעיצוב נכון של לוגו החברה היא משימה מאתגרת. איך לוכדים מהות שלמה של העסק באמצעות תמונה אחת? אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא להתפזר לכל הכיוונים האפשריים בניסיון ללכוד את אותה מהות חמקמקה, מה שברוב המקרים יצור לוגו מקושקש שמחמיץ את המטרה.

מומלץ לבחור את המסר העיקרי שתרצו להעביר באמצעות הלוגו ולא להתעקש להכיל בציור גרפי אחד משמעויות רבות מדי. מסר קולע ימשוך את הלקוח הרבה יותר מאשר לוגו המכיל מסרים מבולבלים. הלוגו צריך להיות חכם, אך לא להתחכם יתר על המידה, כלומר הלקוח צריך להבין באמצעות הלוגו את תחום עיסוקכם ולא לתהות לאיזה ז'אנר אתם משתייכים בעולם העסקי. ההקשר מוכרח להיות מאוד ישיר ובולט לעין, כך שלא יהיה ספק שפלוני עוסק לדוגמא במקצוע הפרסום או שאלמוני עוסק במכירת ציוד לבעלי חיים.

במידה ומדובר בבעל עסק המעניק שירותים, הלוגו שלו יכול לייצג את המטרות אותן הוא מציב עבור לקוחותיו, או הישגים שהציב לעצמו כיעד, אך גם הפעם חשוב לבחור באלמנטים גרפיים נקיים ובמסר אחיד, שכן איש אינו מצפה שתפרשו את כל המצע העסקי שלכם על גבי הלוגו.

עיצוב לוגו לעסק חדש - למי לפנות?

נקדים ונאמר שהלוגו הוא לא המקום לחסוך בו כסף. אם נחזור לסיטואציה שתיארנו בתחילת המאמר, הרי סביר להניח שאילו גורל עתידכם היה תלוי באותה תמונה ייחודית, לא הייתם שולחים תמונה למעסיקים הפוטנציאליים שצולמה במכשיר הנייד. כך עליכם להתייחס לבחירת עיצוב הלוגו, וזה גם הקו המנחה שאמור ללוות אתכם בבחירת המעצב הגרפי המתאים.

בעלי עסק רבים המתייחסים לנושא בקלות ראש, נוטים לפנות אל חובבנים בתחום או גרוע מכך- מנסים להשעשע עם הפוטושופ בעצמם. שעשועי פוטושופ כאלה בדרך כלל מסתיימים בלוגו חובבני במקרה הטוב ובלוגו מביך במקרה הרע, וחבל.

עלות עיצוב לוגו מקצועי נעה בדרך כלל בין 800 ש"ח ל-2000 ש"ח. המחיר הסופי יקבע בהתאם למורכבות העיצוב שתזמינו, ולכן מוטב שלא לעסוק בניחושים אלא לקבל הצעות מחיר רלוונטיות ולבחור את זו שמתאימה לתקציבכם.

מה צריך לעשות לאחר עיצוב לוגו לעסק?

נניח והזמנתם עיצוב לוגו אצל חברה איכותית ולאחר חבלי לידה ארוכים נוצר סוף סוף הלוגו המיוחל. מה הלאה? הרי הדרך מכאן להפיכה למותג לא בדיוק סלולה לפניכם. ובכן, ניחשתם נכונה, עבודתם לא מסתיימת עם קבלת הלוגו, אלא כעת עליכם לפמפם ולהפיץ את הלוגו בכל מקום אפשרי: באתר שלכם, בכרטיסי ביקור, במעטפות, על דלת משרדכם ואפילו בחתימות המייל שלכם ושל העובדים.

זכרו תמיד שהלוגו שלכם אמור להיות חלק מתדמיתכם ולהפוך להיות מזוהה עמכם יותר מכל. ככל שתקפידו להפיץ את הלוגו בערוצים השונים, כך סביר יותר שזה יחקק בזכרונם של לקוחותיכם, וכך גם תקבלו תמורה נאה יותר להשקעתכם.

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > מיתוג אישי באינטרנט > עיצוב לוגו מקצועי לעסק
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

URL מקדמים אותך למעלה!מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

עיצוב לוגו , מיתוג לעסק , בניית מיתוג לעסק ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...