יצירת קשר077-4604410  

מערכת ניהול תוכן

מערכת לניהול עצמאי של האתר

בעבר הרחוק, בניית אתר אינטרנט ובמיוחד התחזוקה שלו, היו משימות קשות ומורכבות הרבה יותר מאשר היום. למעשה, בכל פעם שבעל האתר או העורך שלו רצו לשנות איזו מילה או משפט בדף, היה עליהם לערוך מחדש את קובץ המקור של הדף הנוכחי ולהעלות אותו מחדש לשרת באמצעות תוכנה ייעודית. חמור מכך, נדרש מהם להיות בקיאים גם ברזי השפה בה מקודדים דפי האינטרנט (HTML) על מנת שיוכלו לדעת בדיוק איזה חלק לשנות.
 

כיום עם ההתפתחות הטכנולוגית המואצת, מרבית האתרים מנוהלים על ידי מערכות לניהול תוכן (CMS – Content Management System). תפקיד המערכת הוא לאפשר לבעל האתר לעדכן את התכנים בעצמו ללא עזרה ובאמצעות מסכים גרפיים קלים להבנה המורכבים ברובם מעורכי טקסט המוכרים לנו מתוכנת ה-WORD, פורומים וטפסי רישום לאתרים.
 

לפיכך, בעלי אתרים רבים מעדיפים כיום לנהל את האתר בצורה עצמאית וכך לחסוך בעלויות אחזקת איש מקצוע ייעודי לנושא. מעבר לכך, תכיפות העדכונים המרובה הנדרשת מאתר אינטרנט ממוצע הופכת לעיתים את אחזקת איש המקצוע ללא משתלמת מבחינה כלכלית.
 

ניהול עצמאי? לא בכל מצב...

למרות הנאמר כאן, לעיתים נעדיף שלא לעבוד בצורה עצמאית ונרצה לשכור איש מקצוע שייבצע עבורנו את עדכון התכנים באופן שוטף. מצב שכזה יכול לקרות למשל כאשר יש לנו אתר תדמית והוא לא מתעדכן בתדירות גבוהה במיוחד. כתיבת תכנים בתשלום לאתר שכזה היא יחסית זולה ומאפשרות לנו להתמקד בפיתוח ושדרוג האספקטים האחרים של האתר בראש שקט.
 

ניהול אתר באופן עצמאי - זה לא מסובך!

מרבית המערכות לניהול תוכן הן ידידותיות למשתמש ולא דורשות ידע טכני נרחב. גם אדם אשר לא ראה קוד של אתר אינטרנט מימיו, יוכל ללמוד תוך מספר שעות כיצד להעלות ולערוך טקסטים, להוסיף מדיה עשירה (תמונות, וידאו) ועמודים חדשים לאתר.


גם כאשר נתקלים בקושי, חשוב לדעת שהחברה אשר בנתה את המערכת תמיד תוכל לתמוך ולסייע בפתרון בעיות כחלק משרות התמיכה הטכנית אותו היא אמורה לספק ביחד עם הקמת המערכת. עם זאת, מרבית בעלי האתרים "שוחים במים" עם המערכת כבר לאחר מספר ימים ולאחר מכן כמעט ולא זקוקים לעזרה נוספת.


מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > בניית אתרים - מרכז הידע > מערכת ניהול תוכן
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

הקמת אתר באינטרנט , בניית אתר לעסק , חברת בניית אתרים , חברה לשדרוג אתר , שיפוץ אתר אינטרנט , שיפוץ אתרים ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...