יצירת קשר077-4604410  

מחירים של בניית אתרים

כמה עולה לבנות אתר באינטרנט? מחירים לבניית אתר

בעלי עסקים החושבים קדימה מודעים היטב לכוחו של אתר אינטרנט וכבר פונים לחברות בניית אתרים ללא הרף על מנת לקבל הצעת מחיר עבור בניית אתר לעסק.

מחירו של אתר באינטרנט כמו כל מוצר בשוק משתנה בהתאם לדרישות כגון סוג האתר מטרותיו ואיכותו. קיים הבדל במחיר בין בניית אתר אינטרנט עסקי בונה תדמית לבין בניית "חנות אלקטרונית" למכירת מוצרים באינטרנט ובין בניית אתר פלאש אינטראקטיבי.  
 
במאמר זה נפרט על הסממנים והקריטריונים המשפיעים על מחירו של אתר אינטרנט לעסק.
 
סוג האתר – סוג האתר משפיע בצורה ניכרת על מחירו, מפאת העובדה שסוג האתר מצביע על היקף ההשקעה והעבודה הנדרשת להקמתו. כמו כן נדרש ידע רב ומקצועיות בהכנת אתרים מיוחדים ומוכוונים מטרה. סוגי האתרים הקיימים כיום הם אתר תדמיתי, אתרי תוכן, חנויות אלקטרוניות, חנויות עם אופציית רכישה דרך האינטרנט וכו'.
 
עיצוב האתר – מחיר עיצוב אתר יכול להגיע לאלפי שקלים וזאת בלי מאמץ מיוחד אלא שילוב של אלמנטים מובחרים באתר. שילוב של קטעי פלאש מעלים את המחירים של בניית אתר, שילוב של סרטונים או תלת מימד או אלמנטים גרפים מסובכים כמו ציורים ייחודיים יקפיצו את מחירי העיצוב.
 
זאת ועוד עיצוב מקורי ורעיון ייחודי רק לכם הם גם סיבות למחיר גבוה. מומלץ בחום לתור אחר סגנון עיצוב העולה בקנה אחד עם הקו העסקי שלכם ומעביר בצורה הטובה ביותר את מטרותיו של האתר וזאת טרם פנייתכם לחברת בניית אתרים.
 
שליטה באתר – מערכות ניהול ותוכן – פעולה זו אף היא משפיעה על עלויות בניית אתר בגין פיתוח מערכות לניהול תוכן ושליטה עצמית של הלקוח המצריכה את חברת בניית האתרים לתכנת באתר אפשרות לניהול עצמי ע"י הלקוח,דבר שדורש ידע וזמן השקעה נוסף. יש אפשרות לשלב מראש את השליטה העצמית באתר מה שיכול להוזיל עלויות לכן כדאי לברר.
 
לסיכום נאמר שבסופו של יום המטרה של כל בעלי העסקים מן האתר היא אחת – פרודוקטיביות ויעילות וכמובן רווח כלכלי המגיע ישירות מהגדלת קהל הלקוחות.

השקעה של סכום כסף בהקמת אתר איכותי ומקצועי יכול להניב פירות בטווח הקצר ועל אחת כמה וכמה בטווח הארוך, על כן חשוב להכיר את כל הפעולות שנעשות למען האתר שלכם ועליהן אתם משלמים, ולהגיע עם יעד חזון ואמונה ואת השאר כבר תעשה חברת בניית אתרים. בהצלחה!

לפרטים נוספים על מחירים של בניית אתרים באינטרנט, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר. אנו נשלח לכם הצעת מחיר מדוייקת בעבור בניית אתר עסקי באינטרנט.

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > בניית אתרים - מרכז הידע > מחירים של בניית אתרים
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

בניית אתרים , בניית אתרי אינטרנט , בניית אתרים באינטרנט , בניית אתר אינטרנט ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...