יצירת קשר077-4604410  

מומחה קידום אתרים

טל גולדפרב - מומחה לקידום אתרים

בשנים עברו, לבעלי עסקים לא הייתה את הפריוולגיה הנדירה שעומדת בפניהם כיום - להגיע אל קהל לקוחות חדש שלא בדרכים המקובלות דאז - המלצות וחיפוש בדפי זהב. אם לא די בכך, הרי שגם הלקוחות הפוטנציאליים היו בגדר תעלומה וכדי לפנות אליהם היה צורך לירות באקראי אל עבר כל הכיוונים. כיום, הודות לעידן האינטרנט, שבו הרגלי הצריכה שלנו גלויים לעין כל - אין צורך להמשיך לעסוק בניחושים אלא ניתן לאתר את קהל היעד בקלות רבה.

מאחר שעולם השיווק מהעידן הקודם היה כל כך אפלולי ולא ברור, בעלי עסקים הפסידו לקוחות פוטנציאליים רבים שכלל לא הייתה אליהם הגישה. כיום, כשכמות הגולשים בישראל מרקיעה לשחקים, בפני בעלי העסקים עומדת האפשרות לנצל את הפוטנציאל הכלכלי שלהם עד תום ולהרחיב עוד ועוד את מעגל הלקוחות- והכל בזכות האינטרנט.

גוגל - כלי חיפוש חכם ומדוייק!

אין כמעט אדם אחד שלא מכיר את גוגל ואת תכליתו: ישראלים מבצעים בו מליוני חיפושים ביום, במטרה לאתר מידע לגבי נושאים שונים, לרבות מידע אודות נותני שירות הרלוונטים עבורם. זה בדיוק הרגע שבו אותם גולשים מפסיקים להיות משתמשי אינטרנט אקראיים - אלא הופכים להיות גם לקוחות בפוטנציה, שהרי במידה וימצא המידע הדרוש שחיפשו, קיים סיכוי ממשי שהם יעזרו באותו נותן שירות או ירכשו את מוצריו.

גוגל הוא כלי שלא מבזבז זמן לגולשיו: הוא מספק עבורם את התוצאות הרלוונטיות והאיכותיות ביותר בהתאם למילות המפתח שהוקשו. חשוב לזכור באותו הקשר כי גוגל הוא כלי עסקי לכל דבר, וככזה, נושא המוניטין ויכולתו לקלוע למה שגולשיו מחפשים - מקבל חשיבות מהמעלה הראשונה.

אז איך עושים את זה? קידום אתרים אורגני בגוגל

כאן פגענו בנקודה רגישה: הרי כל בעלי העסקים רוצים שאותם גולשים פוטנציאלים, אותו מכרה זהב בלתי ממומש, כולם יבחרו דווקא בהם, אבל המציאות מראה כי ישנם הרבה מתחרים כמעט בכל מגזר עסקי - וכולם מתחרים על אותה משבצת בדיוק.

זה מביא אותנו לשלב הקשה בעבודה: הרי כבר למדנו שאתר האינטרנט שאותו הקמתם בזיעת אפכם, לא יתרום רבות לעסק במידה ותשבו בחיבוק ידיים לאחר הקמתו. את האתר יש לקדם כך שברגע שאותו גולש יקיש את מילות החיפוש הרלוונטיות, הוא יגיע כמעט מיד לפינה האישית שהקמתם ברשת, ושם ימצא את כל המידע הדרוש לו לגבי העסק שלכם.

כדי להשיג את המטרה הזו, חשוב למצוא צירוף מתאים של מילות מפתח, אשר באמצעותו יהיה ניתן להגיע לאתר שלכם. הצירוף צריך להיות הרלוונטי והממוקד ביותר לעסק ולשירותים שהוא מציע, כך שהתחרות עליו תהיה כמה שיותר מצומצמת. נשמע קשה? זו אכן משימה מאתגרת, ולכן לא ניתן להגיע לתוצאות איכותיות בהינף יד, אלא דרושה כאן עבודת מחקר רצינית בחיפוש אחר ביטויים שיכולים לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

אתם מול המתחרים - התחרות מתחילה!

חשוב להבין כי גוגל הוא כלי שסורק את האתרים הרלוונטיים באופן יחסי ובהתאם לכך מעניק להם ציון איכות הקובע את מיקומם בתוצאות החיפוש. עפ"י אילו קריטריונים מורכב אותו ציון נחשק? התשובה לשאלה נותרה בגדר חידה, אך כדי לפצח אותה, חשוב ללמוד מהטעויות של המתחרים ולשאוף לייצר את האתר הייחודי והמעניין ביותר ביחס למה שקיים כעת בשוק. את ציון האיכות ניתן להשוות לבחינת הפסיכומטרי, שבה הציון הטוב ביותר מוענק ביחס ליתר הנבחן באותו מחזור. רוצים להשיג את ציון הפסיכומטרי הגבוה ביותר בעולם העסקים? הקפידו לשבח את אתרכם ולעבוד על נושא האופטימיזציה באופן קבוע.

מומחה קידום אתרים - היעזרו בטובים ביותר

עד כה דיברנו על שורת תהליכים מורכבים מאוד, וכפי שניתן לשער, לבעלי עסקים לא תמיד יש את הזמן או את הכלים הדרושים כדי לבצע את התהליכים הללו בהצלחה באופן עצמאי. בדיוק בשל כך קיים מומחה לקידום אתרים, והגיע הזמן שנכיר כמה קווים לדמותו: מי שהגיע לסטטוס 'מומחה' הוא למעשה מקדם אתרים מקצועי האוחז בותק של מספר שנים בתחום, שנים שבמהלכן הגיע המומחה להישגים משמעותיים באמצעות קידום אתרי אינטרנט במילות מפתח תחרותיות בגוגל.

המומחה יסייע לכם במספר מישורים: האחד הוא באמצעות התאמת מילות מפתח מתאימות לאפיון האתר, והשני הוא באמצעות ביצוע שינויים ואופטימיזציה באתר במטרה לשפר את ציון האיכות שלו ביחס למתחרים וקידום במילות המפתח הרלוונטיות בתוצאות האורגניות. מאחר שמדובר בשני פרמטרים שבגינם האתר עשוי להתרסק או לנסוק, חשוב מאוד לאתר מומחה קידום אתרים מיומן ואיכותי.

טל גולדפרב - מומחה לקידום אתרים בגוגל

שמי טל גולדפרב, מקדם אתרים מקצועי ומנהל שותף בחברת URL בנייה וקידום אתרים בגוגל. ניהלתי וקידמתי פרוייקטים גדולים בתחום קידום האתרים בנושאים התחרותיים ביותר בישראל. אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת פרטים נוספים, ולבקר באתר מדריך קידום אתרים שנכתב על ידי.


מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > קידום אתרים - מרכז הידע > מומחה קידום אתרים
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

URL מקדמים אותך למעלה!מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...