יצירת קשר077-4604410  

מה זה אחסון אתרים?

האם כל אתר צריך אחסון לאתר ומה המחיר?

בעולם האינטרנט הסבוך, לעתים נראה כי פתיחת אתר אינטרנט זוהי משימה מורכבת ולא פשוטה. כאשר מדובר באתר חדש, מכל סוג שהוא, נדרשת עבודה רבה של מספר מומחים וביניהם מעצבים, מתכנתים, רעיונאים, כתבי תוכן ומקדמי אתרים במידת הצורך. ברגע שהאתר קיים, כמו בעולם הפיזי, גם בעולם הוירטואלי אנו נידרש למקום אחסון עבור האתר שלנו על כל חלקיו.

איפה בעצם האתר ממוקם?

כאשר אנו גולשים לכתובת אינטרנט מסוימת, דפדפן האינטרנט שלנו (אקספלורר, כרום, מוזילה או כל אחד אחר) מתרגם את הכתובת המילולית אותה אנו רושמים באותיות לועזיות לכתובת IP. כתובת הIP היא למעשה הקואורדינטה, נקודת הציון שמכוונת את דפדפן האינטרנט אל שרת מסוים בעולם.

השרת, הוא למעשה מחשב אחסון ענקי, מעין מחסן מידע, המכיל כמויות גדולות של שטח אחסון, עליו בפועל יושבים הקבצים המרכיבים את האתר. על גבי שרת האחסון נמצאים קבצי הקול, הטקסט, התמונות ורכיבי התכנות של האתר.

הדבר דומה לפעולת המחשב, המכיל את כל הקבצים המותקנים עליו על גבי דיסק הזיכרון המכונה דיסק קשיח. הדיסק הקשיח הוא החלק הפיזי, החומרי שמכיל את הקבצים הוירטואליים אותם אנו מסוגלים להציג על גבי המחשב באמצעות תוכנת הפעלה (ווינדוס או לינוקס לדוגמא).

למה אני צריך אחסון אתרים?

העבודה שעושים המתכנת, המעצב והכותב היא עבודה על קבצי האתר. אנשי המקצוע מעבדים את החלקים השונים של האתר ויוצרים אתר אינטרנט אחיד המורכב מכל חלקיו. את אתר האינטרנט הזה, שהוא למעשה אוסף קבצים, נצטרך לאחסן על גבי אחד השרתים שעליהם דיברנו בפסקה הקודמת, על מנת שיהיה ניתן לגשת אליהם מכל דפדפן אינטרנט ברחבי הרשת הגלובלית. התשלום עבור אחסון אתרים הוא כמו דמי שכירות שבעל עסק משלם על החנות שלו, רק שכאן מדובר בעולם וירטואלי, ושטח האחסון שאנו משלמים עליו הוא די קטן פיזית.

סוגים שונים של אחסון אתרים

כמו בעולם הפיזי, אתרים שונים זקוקים לשטח אחסון שונה. חברות אחסון אתרים מציעות שטחי אחסון משתנים בהתאם לצרכים של האתר או במידה ובעל האתר מעוניין להוסיף עליו אתרים נוספים. אחסון אתרים בסיסי ינוע בדרך כלל בסביבות העשרה עד עשרים מגה בייט, בעוד שניתן לשכור שטחי אחסון נרחבים הרבה יותר, כמעט ללא הגבלה לכל צרכי הרשת שלכם.

כמו בשכירות של בית עסק, גם כאן התשלום בדרך כלל יהיה תשלום חודשי, על פי הסכם לתקופה מוגדרת מראש. גובה התשלום נקבע על פי שטח האחסון או על פי משך ההסכם שנחתם, או על פי שילוב של השניים.

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > אחסון אתרים > מה זה אחסון אתרים?
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

אחסון אתרים , הקמת אתר באינטרנט , שרת וירטואלי ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...