יצירת קשר077-4604410  

מדריך בניית אתרים באינטרנט

מדריך בניית אתרים באינטרנט

לאחר ניסיון של שנים בתחום בניית אתרים, הזדמן לנו לעבוד עם מגוון רחב מאוד של לקוחות: חלקם בקיאים ברזי בניית האתרים ומבינים בתחום, בעוד שחלקם הגדול מרגישים מבולבלים ואבודים לנוכח הטרמינולוגיה המקצועית והמונחים הקשורים לעולם הזה.

בתור חברה שרואה בשקיפות כערך עליון, חשוב לנו שהלקוחות שלנו יהיו מודעים לתהליך בניית האתר, ויכירו את המושגים הבסיסיים הקשורים בתחום. לקוחות האוחזים ברמת ידע מספקת, יודעים לבטא ולהגדיר טוב יותר את מטרותיהם לגבי האתר וכתוצאה מכך קל יותר לעמוד ביעדים שהציבו.

מדריך DEV לבניית אתרים

על מנת לפזר את עננת הבלבול ולאפשר ללקוחות לבחור חברת בניית אתרים בצורה מפוכחת ומושכלת, עמלנו במשך חודשים ארוכים על הקמת מדריך DEV בניית אתרים, שמטרתו לסייע לבעלי עסקים להבין מהם שלבי בניית האתר.

בנוסף, הכנו כלים שיסייעו לבעלי העסקים לבחור בחברת בניית vאתרים האופטימלית, למשל באמצעות מדריך המסכם את השאלות וההערות שיש להכין לפני הפניה לחברה כזו, ומדריך המאגד בתוכו את כל העלויות והשירותים הנלווים הקשורים לתחום.

למה זה חשוב כל כך לבעל העסק?

בעלי עסקים רבים לומדים אודות התחום תוך כדי ההתנסות, ולמרות שמדובר באופציית ברת קיימא, אנו מגלים שהאופציה הזו הרבה פעמים נלמדת על בסיס חוויות לא נעימות ובחירות שגויות. לכן, על מנת לבצע בחירה טובה בחברת קידום אתרים מלכתחילה, חשוב לנו שבעלי העסקים ידעו בדיוק על מה הם אמורים לשלם במסגרת בניית האתר ועל מה לא.

אנחנו מוצאים שלא פעם חברות בניית אתרים, במקום להסביר לבעלי העסקים את התחום ולאפשר להם לבצע בחירות מושכלות, מוסיפים לבלבול שלהם עוד יותר במטרה לתמרן אותם לפי נוחיותם. לכן, היה לנו חשוב להביא לבעלי העסקים מדריכים אובייקטיביים ולא מוטים, כך שאלו יוכלו לבצע את הבחירות הנכונות על פי הידע שצברו תוך כדי הלמידה.

לא מדברים בססמאות

על אף שעולם בניית האתרים הוא בסופו של דבר עולם מאוד טכני ומחושב, אנו מגלים שחברות רבות ממשיכות לדבר בססמאות ובצורה לא ברורה. לנו חשוב להניח את הדברים על פני השולחן כפי שהם, בצורה האמיתית והממשית ביותר, על מנת שבעל העסק ידע בדיוק כיצד עליו להתנהל מול חברת בניית האתרים בה בחר ולמה כדאי לשים לב.

המדריכים שלנו בנויים בצורה קוהרנטית, ברורה והדרגתית, כך שגם מי שהתחום חדש לו וזו דריסת הרגל הראשונה שלו, יוכל להכיר אותו מא' עד ת', החל מהגרעין הבסיסי ביותר ועד למונחים מתקדמים יותר, מבלי לוותר על אף שלב בתהליך הלמידה.

על מה מבוסס המדריך?

בתור חברת בניית אתרים מנוסה וותיקה בתחום, אנחנו מרגישים צורך לחלוק את הידע האדיר שצברנו עם הזמן לטובת כל מי שנכנס לתחום. המדריכים שבנינו מבוססים על חוויית העבודה שלנו עם לקוחותינו ועל שאלות שאנחנו נתקלים בהן על בסיס קבוע ולא תמיד זוכות למענה הראוי.
המטרה שלנו היא להעניק לכם את המידע המקצועי והברור ביותר, כך שתוכלו להגיע לפגישתכם הבאה עם חברת בניית האתרים מוכנים וערוכים.


מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > מגזין > מדריך בניית אתרים באינטרנט
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

URL מקדמים אותך למעלה!מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...