יצירת קשר077-4604410  

איך לשמור על הלקוחות דרך האינטרנט

ציבור הלקוחות הנאמן של העסק אשר הם הבסיס למכירות המוצרים.

רשת האינטרנט רחבת הידיים בלא ספק משפיעה ללא היכר על הגדלת הביקוש למוצרי העסק ולהפצת התודעה ברבים, אבל בל נשכח כי באותו הזמן מטרתה לשמור על קיים ועל ציבור הלקוחות הנאמן של העסק אשר הם הבסיס למכירות המוצרים.
 
האינטרנט ככלי לשמירה על לקוחות החברה הוא בעל דרכים יצירתיות ומקוריות לשמור על הרצון של הלקוחות להתמיד בקניית המוצרים ולהפיץ את שביעות רצונם בקהל הרחב ובכך להגדיל את ציבור הלקוחות.
 
איך תחזוקת אתר האינטרנט משפיעה על שמירה על הלקוחות?
 
במטרה לשמור על הלקוחות יש לשים לב שהאתר לא משמים ובנאלי כי אם מרתק מושך ומשתנה עם הזמן.
 
כל פעם שהאתר עובר שינוי, דבר זה מגרה את הלקוח להמשיך ולעקוב אחר האתר המעניין והמתחדש עם הזמן כדי שלא יוותר מאחור, וכאן לאינטרנט תפקיד חשוב – להתמיד בהכנסת חידושים מרעננים לאתר העסק או החברה, החלפת עיצוב האתר והוספת אטראקציות חדשות ומאתגרות וכל מיני כלים שיביאו את הלקוחות להתעדכן ולגלוש לעיתים תכופות יותר באתר.
 
שמירה על הלקוחות תוך כדי מתן מענה מידי באתר לדרישותיהם היא חשובה מאין כמוה ומציגה את החברה שלך בעל ערכים של נאמנות ללקוחותיך המביעים את הערכתם בקניית מוצרייך.
 
מהם הדרכים באמצעותם ניתן לשמור על לקוחות החברה?
 
חברת בניית אתרים מעדכנת ומשדרגת את האתר כל הזמן. באמצעות אתר אינטרנט ניתן לשלוח מבצעים והטבות ללקוחות וכך לשמור אותם מעודכנים בנעשה ובחידושים הנוצרים.
 
פעולה זאת מתאפשרת ע"י הכנסת מערכת ניוזלטר שהיא בעצם מערכת רשימת תפוצה הפתוחה לכל מי שמעוניין לקבל עדכונים ישירות למייל האישי על כל המבצעים וההנחות של החברה או העסק.
 
פתיחת פורומים לבקשות מיוחדות של הלקוחות ובקשה להעלאת נקודות לשימור/שיפור יכול רק לחזק את הקשר בין החברה ללקוח ולהפוך את הקשר ליעיל ואמין יותר בין שני הצדדים – הצרכן והספק.
 
דרך האינטרנט ניתן לשמור על קשר רציף עם כלל הלקוחות וכך לווסת את השינוי באתר בהתאם לרצונותיהם, כי הרי את הלקוחות בסופו של דבר אנו מנסים לרצות.
 
לצמוח יחד עם לקוחותינו משמע שבכל פעם שיוצא לשוק מוצר חדש – מאיתנו הם יקנו כי הם מודעים היטב על סמך העבר שאצלנו מקבלים את המוצרים האיכותיים ביותר והמהימנים ביותר.
 
אומנם הרצון להתפתח ולהתקדם תמיד קיים אך צריך למצוא את האיזון כך שהגורם שהביא את לקוחותינו עד עכשיו לבחור בנו ולקנות מאיתנו – לא ייעלם. אתר האינטרנט בעל נפח בלתי מוגבל מאפשר לנו למצוא את איזון הזה ע"י דפים המוקדשים לכל סוגי הלקוחות  בדרך לרצות את כולם ובכך לצעוד יחד עם לקוחותינו קדימה.
 
זכרו, ברגע שאנו נספק מוצר אמין וטוב, הלקוחות יעדיפו אותנו תמיד על פני המתחרים. חשוב מאוד בעת בנייה ותחזוק האתר, לבצע שינויים ועדכונים המושפעים מדעותיהם של קהל הלקוחות שלנו.
 

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > שיווק באינטרנט > איך לשמור על הלקוחות דרך האינטרנט
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

שיווק באינטרנט , שימור לקוחות , מיתוג אישי , קידום עסקים , קידום עסקים באינטרנט , קידום העסק באינטרנט ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...