יצירת קשר077-4604410  

איך להשאיר את הגולשים באתר?

אם הגולשים לא ישארו באתר - מי יקרא את המידע שלנו?

בעלי עסקים רבים העוקבים אחר סטטיסטיקות האתר שלהם מגלים מידע שלעיתים אינו עונה על ציפיותיהם – הם אינם מבינים מדוע הלקוחות נכנסים לאתר ויוצאים ממנו בתוך פחות מדקה ואף אינם יוצרים קשר.
 
החשיבות של יצירת עניין בתכנים
 
הגולשים באינטרנט אשר נכנסים לאתר נכנסים מתוך צורך מסוים, רצון לרכוש ידע ו\או לשכור את שירותיו של בעל האתר והמפרסם. כל גולש הוא בעל שאלה אחרת, בעל רצון אחר והמשותף לכולם הוא שכולם רוצים תשובות ומענה לכל בקשותיהם בצורה לא מסובכת ובהחלט כזו שעונה על צורכיהם.
 
התכנים המועברים באתר האינטרנט על כל המידע שהם מכילים מן הראוי שיועבר בצורה מעניינת מסקרנת ומושכת את לב הקורא. דבר זה יכול להבטיח את הישארותו באתר זמן רב יותר ואף מעלה את הסיכויים להרשמה מצידו.
 
תכנים מעניינים ברמה סבירה כך שכל אחד יוכל להבין הם דבר בסיסי בכל אתר אינטרנט הרוצה בכניסות רבות מצד הגולשים. תכנים אלו הם כרטיס הביקור של האתר ודרכם מועבר המסר שלו, הרעיון המרכזי וכל מה שהאתר מציע משווק ומוכר נמצא בתכנים אלו. חשיבות העברתם באתר היא ראשונה במעלה ומחייבת שימת דגש מיוחדת על כתיבתם.
 
שיתוף מידע בחינם
 
בעלי עסקים כושלים מלהבין שכאשר הם מחזיקים מידע או מתנים זאת בהרשמה או בכל פעולה ארוכה אחרת זה גורם לנהירת גולשים מן האתר ולאי שימוש בתכניו.
 
במידה ובעל עסק המשווק אותו באינטרנט דרך אתר משתף את הגולשים במידע בחינם וללא כל התחייבות, בפעולה זו הוא קודם כל משאיר אותם באתר ומונע מהם לגלוש לאתרים אחרים כי את כל התשובות לשאלותיהם הם מקבלים באתר. דבר זה יוצר תחושת ביטחון אצל הגולשים ומביא אותם לתודעה שאין מה לחפש באתרים אחרים וזהו האתר המושלם בשבילם.
 
זאת ועוד כל עוד בעל העסק מווסת את המידע שהוא משתף כך שהוא במיומנות "מגלה טפח ומכסה טפחיים" דהיינו מגלה מידע חיוני במינון מסוים כך שאם הגולשים רוצים לדעת עוד הם יצטרכו לגלוש עוד באתר ולבצע פעולות מסוימות ואף ליצור קשר לאישוש המידע ולגילוי נאות של מידע נוסף.
 
עדכון האתר ותכניו
 
פעולת מפתח נוספת היא עדכון האתר מידי כמה זמן – עדכון ושינו התכנים המועלים על נס באתר, פרסום של מידע חדש הנוגע במישרין ובעקיפין לעסק אותו מפרסם האתר ולמוצריו, וכמו כן שימור של מידע קודם וסטטיסטיקות כך שתמיד תהיה נגישות לגולשים לפנות למידע אותו הם שכחו או שהם מעוניינים לבדוק.
 
עדכון האתר שומר על עניין וסקרנות מצד הגולשים החשים בהשקעה מצד בעלי האתר, ועל כן הם "רצים" לבדוק תמיד מה חדש באתר ואילו חדשות "חמות" נוספו. פעולות אלו הקשורות בעדכון האתר הן שיוצרות מתח ועניין תמידי ושומרות את הגולשים באתר ומעלות את מספר הכניסות אליו.
 
השארת הגולשים באתר היא מלאכת מחשבת הדורשת כישורים בהתבטאות ובפנייה לאותו רגש ויצר הסקרנות אצל הגולשים הרבים הנוהרים אל האינטרנט והפוקדים אותו כמידי יום. פעולות רבות נדרשות על מנת לקיים אתר תוסס מעניין ומושך את העין, כך שבסופו של יום האתר שלך הוא זה שיהיה ב"מועדפים" של רבים אשר יראו בו כמקור לכל אי אילו שאלות בקשות ומענות העלולות לצוץ בכל רגע.

אנו מתמחים בניתוח קהל היעד והבנת צרכיו של קהל היעד המגיע לאתר האינטרנט, ובהתאם לכך נערכים לקבלו בצורה הטובה ביותר כדי שירגיש שהגיע למקום בטוח שאיתו ירצה לנהל קשרים עסקיים ולהיות הלקוח של העסק.

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > שיווק באינטרנט - מרכז הידע > איך להשאיר את הגולשים באתר?
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

קידום אתרים , שיווק באינטרנט ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...