יצירת קשר077-4604410  

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח?

בניית אתר אינטרנט מצליח - השלבים להצלחה של אתר באינטרנט

כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט - לטפח ולהגדיל את המכירות דרכו.

הסיבות להעדפה הזו ברורות: אתר הוא אמצעי שיווק נוח ועם זאת גם יעיל וממוקד. נשאלת אם כן השאלה, כיצד בונים אתר אינטרנט מצליח, כזה שיאפשר לבעל העסק להשיג את מטרותיו?

קודם כל, נציין כי בניית אתר אינטרנט היא בגדר חובה לרוב המוחלט של העסקים בימינו. השימוש העיקרי של אתר אינטרנט עסקי, עוד לפני היותו אתר מכירות, הוא שימושו בתור כרטיס ביקור וירטואלי לכל דבר. אתר האינטרנט הוא צינור תקשורת וירטואלי ולכן זו הדרך הפשוטה ביותר עבור הלקוחות לאסוף מידע אודות בעל העסק ולבסוף גם להוביל למכירה.

מאחר שחשיבותו של אתר האינטרנט היא גדולה כל כך, על בעל העסק להשקיע מחשבה וגם כסף, על מנת לבנות אתר איכותי ולהגיע לתוצאות הרצויות. במאמר הבא נציין כמה נקודות חשובות עליהן יש לשים דגש לפני, תוך כדי ואחרי בניית האתר.
 1. מחקר מתחרים -

  עוד לפני שפונים לבנות את האתר עצמו, יש להכיר היטב את השטח. למדו היטב את המתחרים שלכם, מיהם? כיצד הם מפרסמים עצמם באינטרנט? מהם החסרונות והיתרונות של המתחרים הגדולים בזירה הוירטואלית? מה מציעים המתחרים בזירה הזו והאם אתם מסוגלים להציע הצעות אטרקטיביות עוד יותר? שימו לב כי שלב זה צריך להתבצע בשני מישורים: בפעם הראשונה כשתבצעו מחקר ראשוני בעצמכם ותנסו ללמוד מהחוזק והחולשות של המתחרים שלכם ובפעם השנייה כאשר תבנו אסטרטגיה עם חברת בניית האתרים שבה תבחרו. אם כן, הפעם הראשונה היא רק לצורכי גישוש והקניית קנה מידה והפעם השנייה היא מעשית יותר, לצורך בניית תוכנית העבודה עצמה.
   
 2. הרכיבו את הקונספט של האתר -

  שלב זה יתבצע בשיתוף פעולה עם חברת בניית אתרים שבה תבחרו, אך התפקיד שלכם בו הוא כלל אינו מבוטל. אתם אלה שתתבקשו להביא לפגישה עם החברה דוגמאות לאתרים של מתחרים שנבנו בצורה טובה לדעתכם (וכאן הסעיף הקודם נכנס לפעולה) ותצטרכו לבוא עם רעיון מגובש לגבי המראה והרעיון שיעמוד מאחורי האתר. חישבו ברזולוציה מדויקת יותר: אילו דפים צריכים להופיע באתר? אילו מבצעים ייחודיים יופיעו באתר? נסו לחשוב על שיטות חדשות למשוך לקוחות ספציפית אל האתר שלכם. זיכרו - אתם מכירים את השוק וקהל היעד שלכם יותר טוב מכל חברת שיווק באינטרנט ויותר מכל מומחה אינטרנט.
   
 3. בניית אתר האינטרנט -

  לאחר שגיבשתם את הקונספט הכללי ואספתם כמה שיותר מידע ורעיונות באשר לבניית האתר, כעת יש להפוך רצון למציאות ולשם כך המושכות עוברות לידיהם של בוני האתרים. זה לא אומר שהעבודה שלכם הסתיימה - נדרשת מכם מידה לא מבוטלת של שיתוף פעולה ורצוי מאוד שתהיו מעורבים בתהליך ותדעו לשאול את השאלות הנכונות. דעו כי אם לא התפשרתם אלא בחרתם בחברת בניית האתרים הטובה והאיכותית ביותר - סביר להניח שהסעיף הזה יעבור ללא תקלות.

  טיפ נוסף: תמיד היו מוכנים לקבל ביקורת ורעיונות שמציעה חברת בניית האתרים. בעלי עסקים לא תמיד יודעים מה יטיב איתם בזירה הוירטואלית ולכן זהו תפקידה של חברת האתרים להעיר ולהציע.
   
 4. מרכיבים שיווקיים -

  האתר שלכם, פרט לעובדה שהוא אמור להיות איכותי ומזמין, אמור בסופו של דבר לחתור לביצוע מכירה ולכן כדי לאפשר זאת, עליכם לשלב בו מרכיבים שיווקיים. הכוונה למרכיבים כגון מערכת תגובות, מערכת מועדון לקוחות, קופונים לגולשי האתר, דגימות, מוצרים או קטעי מידע שניתן להעניק לגולשים בחינם ובכך לא רק ליצור תחושה של צ'ופר אלא גם לחזק את האמון באתר ובמוצריו. בנוסף, מומלץ לכתוב מאמרים הרלוונטיים לתחום, על מנת שיעידו על מידת מקצועיותכם בו.
   
 5. קידום אתרים בגוגל -

  גם לאחר שכבר סיימתם לבנות אתר איכותי, אין זה מספיק כדי להגיע לתוצאות הרצויות. מי שלא נוכח בתוצאות החיפוש בגוגל הוא למעשה לא קיים - לא מדובר בקלישאה אלא בעובדות שנוצרו בשטח. היתרון בפרסום בגוגל הוא שגם עסק קטן המונה עובד אחד, יכול להגיע לתוצאות יפות באמצעות אסטרטגיית שיווק נכונה וקידום חכם של העסק. במציאות הוירטואלית כל עסק קטן יכול להציג עצמו כגדול וזה כל היופי שבדבר. קידום ממוקד בגוגל יביא לכך שגולשים בעלי אוריינטציה לתחום יבקרו באתר שלכם ולכן אם דאגתם מבעוד מועד להקים עבור אותם גולשים אתר איכותי, סביר להניח שתוכלו להבחין באחוז המרות נאה של כניסות מול מכירות.

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > מגזין > איך לבנות אתר אינטרנט מצליח?
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

URL מקדמים אותך למעלה!מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

בניית אתר אינטרנט , בניית מיתוג לעסק , קידום עסקים באינטרנט , שיווק עסק באינטרנט ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...