יצירת קשר077-4604410  

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט

מה החשיבות של קבלת ייעוץ לפני הקמת אתר?

בדיוק כפי שאתם כבעלי מקצוע, נוהגים לייעץ ללקוחות בעת קניית מוצר או שירות, כך גם עליכם, כבעלי אתר, להיות פתוחים לקבל ייעוץ שנועד לסייע לאתר שלכם להצליח, לגדול ולהתפתח. אתר שנוצר לאחר תהליך של ייעוץ ומחשבה מרובה, יהיה לרוב מוצלח יותר מאתר שנבנה כלאחר יד.

בעלי עסקים שמחליטים לבצע את דריסת רגלם הראשונה באינטרנט ולהקים אתר אינטרנט, מוצאים שהנושא הזה מרגש ומלהיב אותם מאוד, ולכן לא פעם הם פועלים באופן אימפולסיבי במטרה להעלות כבר את האתר לאוויר.

אלא ששלבי ההכנה, גם אם הם אינם מהנים כמו הקמת האתר עצמו, הם קריטיים, שכן שם יוצקים את קווי המתאר של האתר. בדיוק כפי שקבלן לא היה מעיז לבנות בניין מבלי שקיבל קודם את כל התוכניות האדריכל המפורטות, כך גם לבעל העסק אסור להרשות שאתרו יבנה מבלי שיקומו קודם היסודות המתאימים.

לשם כך נועד הייעוץ

בדיוק לשם כך נועד הייעוץ - לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים, ובעקבות זאת לבנות את תבנית האתר כולו.

זו נקודת התורפה של אתרים רבים שנבנים ללא מחשבה מוקדמת - הם מרגישים בוסריים, לא מוגדרים וניכר כי הם נטולי זהות ו'עמוד שדרה'. אתרים כאלה בדרך כלל לוקים בתכנון חסר והם לא מצליחים בסופו של דבר לספק את הסחורה.

על מה תדונו בייעוץ?

אחרי שתגדירו את הזהות הכללית של העסק ושל האתר, ניתן יהיה לרדת לרזולוציה של פרטים מדוייקים יותר, כמו למשל בחירת שם או סלוגן שיגדירו את העסק ואת ייחודו, הגדרת כפתורי האתר וחלוקתו לקטגוריות, ייעוץ לכתיבת התכנים אשר יפורסמו באתר ועוד.

ברגע שתיצרו את התבנית המדוקדקת של האתר, יהיה קל להוציא אותה לפועל, בצורה כזו שתדגיש את המסרים החשובים לעסק, שתרצו להעביר באמצעות האתר. לכן, חשוב שלא תוותרו על שום שלב בייעוץ, אלא תבנו את יסודות התבנית מא' עד ת'.

איך תקלו על תהליך האפיון?

הצלחתו של תהליך האפיון תלויה במידה רבה במקצועיותו של היועץ שבשירותיו החלטתם להיעזר, אך לא מדובר בפרמטר בלעדי, שכן גם באפשרותכם היכולת להשפיע על הצלחת האפיון. בשלב הזה אתם בוודאי שואלים את עצמכם - הכיצד? הרי אתם לא מגיעים מהתחום ואין לכם את הידע המספק כדי לתרום לאפיון.

כאן נובעת הטעות שלכם - יש לכם את האפשרות לבנות את הידע המספק כדי לא להגיע לפגישת הייעוץ בידיים ריקות. נסו לבקר באתרי מתחרים, לבחון מה מוצא חן בעיניכם באתרים השונים ומה לא, והביאו את עיקרי הדגשים לפגישה.

נסו לחשוב עם עצמכם, אילו מסרים חשוב לכם שהאתר יבטא, ומהן בסופו של דבר המטרות שלו, מדוע כל כך חשוב לכם להקים אתר? במידה וחלק מהדברים יבואו גם מכם ולא רק מהיועץ, הרי שתהליך העבודה יהיה פרודוקטיבי יותר וישא תוצאות.

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > שאלות ותשובות > ייעוץ לבניית אתר באינטרנט
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

מומחה קידום אתרים מומחה קידום אתרים מי שהגיע לסטטוס 'מומחה' הוא למעשה מקדם אתרים מקצועי האוחז בותק של מספר שנים בתחום, שנים שבמהלכן הגיע המומחה להישגים משמעותיים באמצעות קידום אתרי אינטרנט במילות מפתח תחרותיות בגוגל.

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...