יצירת קשר077-4604410  

חבילת מיתוג לעסק

בנייה, פרסום והפקת כרטיסי ביקור וניירת משרדית

בעל עסק המבקש לבנות את המותג שלו באמצעות שיווק באינטרנט, עשוי להרגיש מבולבל (ולעתים אף המום) לנוכח שרשרת הפעולות שיהיה עליו לעבור במטרה להשיג את המטרה המבוקשת. שרשרת הפעולות הזו לעתים קרובות מבוצעת בידי אנשי מקצוע שונים, מה שעשוי להוסיף לבלבול עוד יותר.

התקציב שבעל העסק מקדיש לצורך הפרסום באינטרנט יצטרך להתחלק כעוגה, כאשר כל נותן שירות ינגס בנתח הרלוונטי לו. תוסיפו לכך את העובדה שעם כל נותן שירות כזה יאלץ בעל העסק לחתום על חוזה עבודה נפרד, להכיר לו מחדש את העסק ואת מטרותיו ולעקוב אחר תזרים המזומנים ותוצאותיו - וקיבלתם בלאגן שלם. מה עושים בנידון?

חבילת מיתוג לעסק - הכל כלול

בוודאי יצא לכם להכיר או לנפוש לא פעם במלונות המציעים לינה על בסיס הכל כלול - מחיר אחד המאגד בתוכו את כל השירותים שתצטרכו לקבל במהלך החופשה, מבלי שתצטרכו להוציא שקל נוסף מכיסכם. על בסיס דומה אנחנו עובדים, ומציעים ללקוחות שירותי בניית אתר, פרסומו ובמידת הצורך גם הפקת כרטיסי ביקור וניירת משרדית, והכל תחת גג אחד.

מאחר שהפרסום באינטרנט עובד כמו רשת מסועפת, קבלת שירותים ממקור אחד - אשר יהיו אחידים באיכותם - היא פריבלגיה נפלאה. כידוע, עסקות הכל כלול בדרך כלל משתלמות יותר כלכלית מאשר שכירת שירותים נפרדים, ובנוסף מדובר בבחירה שמקצרת תהליכים, שהרי במקום לעבור את הפרוצדורה המייגעת הכוללת בחירה באיש המקצוע המתאים, חתימה על החוזה מולו והיכרותו הראשונית שלו עם העסק- הכל נעשה במרוכז, בפעם אחת בלבד.

ואיפה הקאץ'?

ברמת התיאוריה קבלת שירותים ממקור אחד היא עסקה חלומית, אך מאחר ובמצב כזה אתם שמים את כל הביצים בסל אחד, חשוב מאוד לוודא שאותו מקור מעניק שירותים ברמה הגבוהה ביותר שרק ניתן. במהלך חיפושיכם אחר חברות המציעות שירותי הכל כלול, אתם צפויים לא פעם להיתקל בחברות המתהדרות בנוצות שאינן שלהן ומציגות את עצמן בתור חברות מולטי- טאסק, אך בפועל אוחזות במעט מאוד ידע רלוונטי בכל אחד מתחומי השיווק.

לכן, לפני שסוגרים על חוזה עם חברה מסוג זה, חשוב מאוד לבדוק את תיק העבודות שלה, לבחון על אילו פרוייקטים היא חתומה ואילו תוצאות ממשיות היא השיגה עבור לקוחותיה. במידה והתרשמתם לטובה מטיב שירותיה של החברה, הרי שאין מניעה למנות אותה לאחראית הבלעדית על נושא השיווק באינטרנט, אלא נהפוך הוא, מדובר בצעד שישתלם לכם.

כמה זה עולה לנו?

עוד לפני שנעסוק בסוגיית המחיר, נדגיש כי בניגוד לדיעה הרווחת, עסקת הכל כלול לא מתאימה אך ורק לבעלי עסק טריים, שטרם ביצעו את דריסת רגלם בעולם הפרסום, אלא לכל בעל עסק, טרי ומנוסה כאחד, המעוניין לשפר את תדמיתו ולחזק את מיתוגו באינטרנט.

חבילות הכל כלול אינן חקוקות בסלע, אלא הן דינמיות ומותאמות לצרכי הלקוח. לקוח שכבר יש בבעלותו אתר אך מעוניין לעשות לו אופטימיזציה, לא יצטרך לשלם סכום גדול עבור בניית אתר נוסף, אלא תותאם עבורו תוכנית שהולמת את צרכיו. בהתאם לכך, גם טווח המחירים עשוי להיות מגוון מאוד, אך כבר עם הבנת צרכי הלקוח, ניתן יהיה להגיש לו הצעת מחיר מדוייקת.


מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > פרסום באינטרנט > חבילת מיתוג לעסק
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

URL מקדמים אותך למעלה!מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...