יצירת קשר077-4604410  

חבילות אחסון ומחירים

כמה עולה לאחסן אתר אינטרנט?

האינטרנט כיום הינו אמצעי תקשורת מרכזי ומוביל אשר מספק אפשרויות שימוש שונות, ואשר באמצעותו מתבצעות פעולות רבות ע"י אנשים פרטיים, גופים עיסקיים, ממשלות וכו'. אתרי האינטרנט הרבים שקיימים היום כמעט ולא ניתנים לספירה, וכמות המידע המועברת דרכם היא אינסופית במושגי היום יום.

כל התכנים של אתרי האינטרנט הללו אינם מופיעים מעצמם ברשת, אלא מאוחסנים בשרתים אשר מופעלים בידי חברות אחסון אתרים. כל קבצי האתר, קבצי טקסט, וידאו וסאונד נשמרים על גבי השרת אשר מחובר לאינטרנט ומהווה פלטפורמה עליה ניתן להציב את כל תכני האתר.

האם כל אתר חייב להיות מאוחסן?

כאמור, שרת אחסון אתרים הינו הבסיס עליו נשמרים תכני אתרי אינטרנט ודרכו הם מוזנים לרשת האינטרנטית. לכן, כל אתר חייב בשרת אחסון ואין דרך להימנע משימוש בשירות זה. מסיבה זו חשוב לבחור חברה טובה המספקת אחסון אתרים באינטרנט. השאלה כמובן הינה, מה עלות של חבילות אחסון אתרים?

מהם המחירים המקובלים לחבילות אחסון אתרים?

כמו בכל תחום גם כאן העלות תלויה ישירות בשירות המסופק ללקוח. אתרי אינטרנט קטנים בעלי תכנים מעטים יכולים להיות מאוחסנים יחדיו על שרת אחד אשר מהווה בסיס למספר אתרים במקביל. עלות אחסון לאתרים כאלה יכולה לנוע בין 20 - 50 שקלים בחודש. לעומת זאת אתרים גדולים ו"כבדים" יותר מצריכים תשומת לב מיוחדת, וזקוקים במקרים רבים לשרת יעודי אשר ישמור את כל התכנים הרבים שלהם ויאפשר להם לפעול בצורה מהירה, רציפה ותקינה, אתרים מסוג זה מאוחסנים בעלויות גבוהות יותר.

מהם הפרמטרים החשובים בעת בחירת שרת אחסון אתרים?

גם בתחום אחסון אתרים בדומה לתחומים אחרים, ישנה חשיבות מכרעת לוותק ולניסיון של בעלי המקצוע אשר בידם מופקד אתר האינטרנט. חברות שהתנסו באחסון סוגים שונים של אתרים יהוו אופציה אטרקטיבית יותר עקב יכולתם להתמודד עם תרחישים שונים.

פרמטר חשוב נוסף הינו רמת הזמינות של החברה אותה בחרתם ויכולתה להעניק לכם שירות הולם בכל מקרה נתון. אין תחליף ליכולתה של חברה לטפל בבעיות של לקוחותיה במינימום זמן.

מובן שאין להתעלם מסוגיית המחיר, חברות שונות גובות שכר שונה עבור שרותיהן, חשוב להדגיש כי סוגיית השכר חשובה, אך לא בהכרח בעלת חשיבות מכרעת. לעיתים קרובות מחיר גבוה פירושו שירות הולם ומקצועי שלא ניתן להשיג במחירים נמוכים. השיקול המרכזי במקרה זה צריך להיות הוותק והניסיון, רמת הזמינות של החברה ורמת הידע המקצועי שלה.
 

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > אחסון אתרים > חבילות אחסון ומחירים
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

אחסון אתרים , שרת וירטואלי , חברת אחסון אתרים ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...