יצירת קשר077-4604410  

הצעת מחיר לאתר חדש

מה צריך לדעת לפני בקשת הצעת מחיר לאתר חדש

כיום החשיבות של בניית אתר אינטרנט לעסק כבר אינה מוטלת בספק: האינטרנט הפך להיות המקום שבו רוב האוכלוסייה בארץ ובעולם נמצאת חלק גדול מן היממה . אתר האינטרנט הפך להיות חלון ראווה מרכזי המציג את השירותים שלנו, את השירותים, מאמרים מקצועיים ודרכים ליצור עימנו קשר גם מחוץ לשעות העבודה או כאשר איננו זמינים בטלפון. (מדואר אלקטרוני ועד שליחת הודעה לעמוד הפייסבוק).
 

לפני בקשת הצעת מחיר: שיעורי בית

על מנת לקבל הצעת מחיר רצינית, עלינו לעשות שיעורי בית ולבנות מפרט כמה שיותר ברור ומקיף של האתר: בראש ובראשונה, מהי המטרה המרכזית שלשמה הוא יוקם ואיזה מסר הוא ישדר? האם מדובר באתר שנועד בעיקר למכירת מוצרים או שמדובר באתר חדשותי שנועד לשמור על קשר עם הלקוחות שלנו ולספק להם תמיכה? גם כאשר יש לאתר כמה מטרות, חשוב שנדע על איזו אחת לשים את הדגש.
 

לעיצוב האתר ישנה חשיבות רבה וגם את החלק הזה אסור להזניח. כדאי להסתכל על אתרים קיימים בתחומים קרובים או נושקים לזה של העסק ולקבל מהם השראה וסגנון עיצוב. בעת בקשת הצעת מחיר לבניית אתר תצרפו קישור אחד או כמה קישורים לאתרי אינטרנט שאהבתם את סגנון העיצוב שלהם בכדי שחברת בניית האתרים תהיה איתכם בקו אחיד בנושא עיצוב האתר.
 

כבדהו וחשדהו: חברות לבניית אתרים

הצעת מחירלפני שפונים לחברת בניית אתרים לצורך קבלת הצעת מחיר לבניית אתר, חשוב לקבל קצת חומר רקע - ותק, תחומי התמחות ומספר דוגמאות לאתרים שנבנו על ידה.

בנוסף, חשוב לבדוק מהם המרכיבים והשירותים הבסיסים אותם מציעים כסטנדרט ועל אילו שירותים הם גובים תשלום נוסף. למשל, בחלק מהחברות מקובל שהאחסון של האתר והדומיין לשנה הראשונה הם על חשבון החברה ומתחילים לשלם רק מהשנה השנייה והלאה. (חברות אחרות לא מציעות אחסון כלל).
 

בניית האתר המושלם

בסופו של דבר, כאשר נקבל לידינו את כל הצעות המחיר, נצטרך לברור בין החברות השונות על בסיס פרמטרים כגון מספר השירותים אותם החברה מספקת, תמחור בסיסי + עלויות נוספות, ולא פחות חשוב: הרושם האישי שלנו.

בניגוד למה שניתן לחשוב, חתימה מול החברה הזולה ביותר אינה תמיד הבחירה הטובה ביותר מכיוון שמחיר נמוך מדי עלול להעיד על עיגול פינות שבהמשך עלולות לגרום לצרות צרורות. לעולם לא נוכל למצוא את החברה המושלמת, אך נוכל לבחור בחברה שהציגה את הנתונים הטובים ביותר באותם פרמטרים החשובים לנו.

בכדי להקל על בעלי עסקים המעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור בניית אתר אינטרנט חדש, בנינו טופס שאלון קצר המאפשר לנו לקבל תמונת מצב כללית על האתר שאתם מעוניינים להקים. ניתן למלא את הטופס ולשלוח אלינו בכל עת - טופס לקבלת הצעת מחיר.

 


מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > הצעת מחיר - בניית אתרים באינטרנט > הצעת מחיר לאתר חדש
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

בניית אתרים , בניית אתרים באינטרנט , בניית אתרים תדמיתיים , בניית אתר לעסק , בניית אתר לעורך דין ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...