יצירת קשר077-4604410  

הדחקת איזכורים שליליים

שיפור תדמית - למחוק השמצות בגוגל

כל מה שרציתם לדעת על הסרה ודחיסה של תכנים שליליים בגוגל

אנשים רבים תוהים האם ניתן להסיר אזכורים שליליים שלהם מגוגל והתשובה היא כן ולא. ראשית, רצוי לומר כי הימנעות מאזכורים שליליים וניהול תדמית נכון ימנעו את המצב באופן כללי, אך אם יש לכם אזכורים שליליים יש כמה דברים שתוכלו לעשות כדי למנוע אותם. הדבר הראשון שתוכלו לעשות הוא לבקש מגוגל להוריד את השם שלכם מאינדקס גוגל, אך חשוב לדעת כי הליך זה אורך זמן רב ובסופו אין לדעת באופן בטוח האם יסכימו להסיר את שמכם או לא.

מהו הצעד הראשון אותו רצוי לבצע?

רצוי ליצור קשר עם בעלי האתר הישיר בו כתוב שמכם המוכתם, כי הסיכוי להוריד את השם דרכם הוא גדול יותר ומהיר יותר. אם בעל האתר לא משתף אתכם פעולה והמידע באתר כולל את מספר תעודת הזהות שלכם, את שמכם המלא, תמונה של חתימה אישית שלכם או תוכן פוגעני ומידע אישי ביותר, תוכלו להגיש לגוגל בקשה אישית להסרת שמכם מתוצאות החיפוש על ידי מילוי טופס שנמצא ב- כלי בקשת הסרת התוכן של גוגל.

עליכם להסביר ולנמק מדוע אתם מעוניינים להוריד את שמכם, לתת את הכתובת המדויקת של האתר בו כתוב שמכם ואת מילות החיפוש באמצעותן הפרטים האישיים שלכם נחשפים. נשמע לכם מסובך מידי? תוכלו תמיד להיעזר באדם שעוסק בתחום התדמית באינטרנט, הוא יכול לסייע לכם להסיר את התכנים השליליים ולבנות תכנים חיוביים יותר.  חשוב לדעת שהפתרון הזה הוא ארוך ולא תמיד יעיל.

האם יש פתרון נוסף למקרה שהשם שלי הוכתם בגוגל ובאינטרנט?

הפתרון היעיל ביותר בהתמודדות עם תכנים שלילים הוא יצירת תכנים חיוביים וקידום התדמית החיובית שלכם בגוגל. ככל שתכתבו תכנים יותר איכותיים וחיוביים ותקדמו אותם בגוגל, כך יידחק אותו אזכור שלילי אותו אתם מעוניינים להעלים. קידום אזכורים חיוביים נעשה על ידי חברות המתמחות בקידום אתרים בגוגל וכדי להגיע לתוצאת חיפוש גבוהה על שמכם, עליכם לשכור את השירות, לא לפני שבדקתם שהחברה אותה בחרתם היא חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום.

מה חשוב לדעת על הסרת אזכורים שליליים בגוגל?

חשוב להבין שבעל האתר לא תמיד שולט במודע באופן הופעת האזכורים השליליים בגוגל, למעשה, רבים הם בעלי האתרים שכלל אינם מודעים לפגיעה אותה הם מבצעים. לכן, חשוב לפנות אליהם בצורה מנומסת ונעימה ולבקש מהם להסיר את התוצאות השליליות. רצוי לקרוא מעט חומר על הנושא ראשית, משום שפעמים רבות אתם עלולים להיתקל בבעלי אתרים שאינם מודעים לאפשרויות המונחות בפניהם מבחינת הסרת התכנים מהאתר.

לסיכום נאמר כי גוגל הוא המקום המתאים ביותר לפרסום, הן חיובי והן שלילי, אך אל תאמרו נואש. במידה ואתם נתקלים באזכורים שליליים, זכרו שהדרך הטובה ביותר לדחוק אותם היא על ידי אזכורים טובים, כך גם תשפרו את התדמית שלכם בצורה משמעותית, וגם תדחקו את האזכורים השליליים הרחק בתוצאות החיפוש.


מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > מיתוג אישי באינטרנט > הדחקת איזכורים שליליים
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

פייסבוק , שיווק באינטרנט , קידום אתרים , מיתוג אישי באינטרנט , שיווק עסק באינטרנט , פרסום באינטרנט ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...