יצירת קשר077-4604410  

בניית דף בפייסבוק לעסק

פייסבוק - כלי שיווקי רק עוצמתי!

הפייסבוק, הרשת החברתית הגדולה בעולם, כבשה את חיינו בשנים האחרונות. היא מכילה את כל מה שאנו צריכים, החל מאלבומי תמונות ועד לאפליקציות מורכבות ביותר המאפשרות לנו לבצע פעולות כגון משחקים, אפשרויות מיקום, שיתוף קבצים ועוד.


עתה, לאחר שהפייסבוק טבוע בחיי היומיום וניתן למצוא בו כמעט כל אדם ואדם בעולם, הוא הפך לכלי שיווקי ופרסומי אדיר אשר אין שני לו. לא לחינם ניתן לראות את החברות הגדולות בעולם מפרסמות ומשווקות מוצרים חדשים באמצעות הפייסבוק הזמין לכל.

תחילה נבין מהיכן נובעת היכולת האדירה של פייסבוק. אנו נכנסים בכל יום לפייסבוק, מדפדפים בין הדפים, מדברים עם מכרים, בודקים עדכונים, צופים בתמונות ומבצעים אינספור פעולות נוספות. כאשר לכל אדם כיום יש פייסבוק (מעל למיליאד וחצי משתמשים) הפרסום בו נצפה על ידי כמות משתמשים עצומה העולה על כל שיטות הפרסום המוכרות לנו עד היום כגון טלוויזיה, רדיו, שלטי חוצות ועוד.
 

בניית עמוד בפייסבוק

בניית דף פייסבוקכפי שראינו, אחת משיטות השיווק המוכרות והמצליחות ביותר כיום היא פרסום באמצעות בניית עמוד בפייסבוק. כל עסק עצמאי יכול לשכור את שירותיו של בונה עמודי פייסבוק, ולהקים לעצמו קהילה בלתי מוגבלת של משתמשים הצופים בשינויים ובעדכונים השונים של העסק בזמן אמת.


בנוסף לכך, ניתן  לסנן את ציבור הלקוחות על פי, מדינה, מין, גיל, עיסוק, אזור מגורים, ועוד אפשרויות סינון רבות, בכדי להגיע לקהל האיכותי ביותר. חשוב לציין כי בניית עמוד בפייסבוק ועיצוב מרשים שלו יכולים לתרום רבות לאחוזי המכירות וההצלחה של כל עסק.
 

למי כדאי לבנות עמוד בפייסבוק?

דרך בניית דף בפייסבוק, ניתן לפנות לציבור לקוחות נוסף על הקיים, ליצור קהילת לקוחות המתעדכנת על מבצעים, צוצרים ושירותים חדישים בעסק. לפרסום נוסף, ניתן לתת מבצעים והנחות לחברי עמוד הפייסבוק בלבד, ולהגדיל את קהל הלקוחות באמצעות חבר מזמין חבר ועוד שיטות אחרות ברשת הפייסבוק.
 

מיתוג העסק הוא ללא ספק חלק בלתי נפרד משיווק ופרסום העסק ומוצריו. הקמת עמוד בפייסבוק לעסק מציגה אותו בעין שונה אצל ציבור הלקוחות הפוטנציאלים ואף עשויה להביא אותם לביצוע פעולות ורכישות און-ליין. עמודי הפייסבוק של עסקים הם ללא כל ספק חלק מן האתרים בהם לקוחות בודקים איכויות ואמינות מוצרים ושירותים.
 

למי פונים בשביל בניית דף בפייסבוק עבור עסק עצמאי?

על מנת להבטיח לכל עסק את השירות שימתג אותו גבוה יותר ויגדיל את קהל הלקוחות שלו פי כמה וכמה דרך הפייסבוק, יש לפנות לחברת בניית אתרים המתמחה בבניית דפי פיסבוק לעסקים עצמאיים. הליך פורמלי מקובל בעת חיפוש אחר חברה כזו, הוא לבקש לראות ניסיון עבר בבניית אתרים כאלו והמלצות.
 

פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעה אטרקטיבית במיוחד לבניית דף בפייסבוק המעוצב ומתוכנן על ידי מיטב המוחות בשוק הפרסום והשיווק בישראל.


מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > פרסום בפייסבוק > בניית דף בפייסבוק לעסק
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

חברת בניית אתרים , פייסבוק , פרסום באינטרנט , קידום העסק באינטרנט , קידום עסקים באינטרנט , שיווק באינטרנט , שיווק עסק באינטרנט , שימור לקוחות ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...