יצירת קשר077-4604410  

בניית אתרים באינטרנט - טעויות נפוצות

בניית אתרים בפלאש, דגשים לעיצוב אתרים וקידום אתרים באינטרנט

בניתם אתר אינטרנט דרך חברת בניית אתרים, הסתכלתם בסטט' וראיתם שהגולשים נכנסים ויוצאים די מהר... ואתם שואלים את עצמכם מה הסיבה? במאמר הבא נעסוק במספר דרכים לבניית אתר אינטרנט בצורה נכונה ותקינה ונלמד איך להימנע מטעויות נפוצות שבוני האתרים ובעלי האתרים עושים בדרך כלל.

בניית אתרים בפלאש

בניית אתרים בפלאש הפך לדבר שכיח מאוד בעולם האינטרנט כיום. בעלי אתרים רבים מרגישים שהשימוש בפלאש מאפשר להם ליצור רושם של אתר חי ואטרקטיבי. עם זאת, יש מספר חסרונות בולטים וברורים לשימוש בפלאש. להלן מספר חסרונות:
 • זמן הטעינה של קובץ הפלאש גבוה מאוד ועלול לגרום למבקרים באתר לעזוב אחרי מספר שניות עוד לפני שבכלל ראו את האתר!
 • גולשים שונים מגיעים לאתר עם תוכנות, גרסאות וחיבורים שונים ולכן מה שנראה טוב במחשב אחד לא מחייב להראות טוב במחשב אחר עם תוכנות, גרסאות וחיבורים אחרים.
 • באתרי מכירות מומלץ להשתמש כמה שפחות בפלאש מכוון שהאנימציה והתזוזה בפלאש יכולים להסב את תשומת לבו של הגולש ולא להתמקד בעיקרו של האתר (למכור!).
 • מחיר מול תועלת – בניית אתרים בפלאש בדרך כלל יקרה פי כמה מבניית אתרים ב-HTML למשל אבל התועלת היא בדיוק ההפך.
 • אופטימיזציה וקידום אתרים במנועי חיפוש - נכון להיום מנועי החיפוש מתקשים לקרוא קבצי פלאש, ולכן כאשר כל האתר כתוב בפלאש הם מתייחסים אליו כאתר ללא תוכן. (פתרון אפשרי – להכין גרסא נוספת של אותו אתר ב-HTML, מה שיעלה בדרך כלל את המחיר שתצטרכו לשלם על האתר)
מומלץ מאוד לא לבנות אתרים שלמים בפלאש אלא לעשות חלקים קטנים באתר עם פלאש וכמובן לא להגזים עם רמת האנימציה וההנפשה ולנסות שלא ימשוך יותר מידי תשומת לב.

עיצוב אתר יפה אך לא מועיל

רוב מעצבי האתרים כיום שמים דגש על אתר יפה ומעוצב אך שוכחים את הדבר החשוב ביותר כאשר הם מעצבים – הם שוכחים לעצב את האתר בצורה שלמבקרים באתר יהיה נעים להסתובב בו, יהיה נוח לקרוא בו, יהיה נוח לנווט בו ושיהיה להם דחף לחזור להמשיך לגלוש באתר.

מספר נקודות שמומלץ לשים לב אליהם כאשר מעצבים את האתר:
 • אסור לשים פונט בצבע כהה על רקע כהה מכוון שיהיה קשה לקרוא את התוכן באתר.
 • דאגו שהאתר שלכם יהיה קל לניווט, שיהיה גישה לעמוד הראשי ולעמודים מרכזיים בלחיצה אחת מבלי לחזור או לעבור לעמוד אחר כדי להגיע לעמודים אלו.
 • דאגו שמשקל הכללי של כל עמוד לא יעלה על 10K ללא תמונות וכ-200K עם תמונות.
 • בחרו עיצוב המותאם לקהל היעד והמטרות שלכם.
קידום אתרים ואופטימיזציה

בזמן האחרון חלה עלייה גדולה במודעות קידום האתרים באינטרנט וגובר הביקוש של הלקוחות שמבקשים לבנות אתר תוך שימת לב גבוהה על קידום האתר במנועי חיפוש ואינדקסים למיניהם. לפניכם מספר דברים שמומלץ לשים לב אליהם בעת בניית אתרים והכנסת תוכן לאתר:
 • כותרות, כותרות וכותרות – בוני אתרים בדר"כ לא מייחסים חשיבות לכותרות (TITLE) שמשפיעות לטובה ונחוצות מאוד בתהליך קידום האתר שלכם במנועי החיפוש השונים.
 • תגי מטא שעם הזמן משפיעות פחות על קידום האתר במנועי חיפוש אך עדיין מומלץ להכניס אותן (תגיות מומלצות: Keywords, Description, robots).
 • במידה ויש לכם תמונות עם טקסט מוטמן בפנים מומלץ להשתמש בתג alt ובין המרכאות להכניס את הטקסט אשר מוטמן בתמונה.
 • בחרו מילת מפתח שברצונכם לקדם את האתר שלכם כאשר מחפשים אותה והכניסו אותה כ-4-3 פעמים לכל 100 מילים.
 • מומלץ להכין עמוד שישמש כ"מפת האתר" ובו יופיעו קישורים לכל דפי האתר.
 • לטיפים והמלצות נוספות אתם מוזמנים להיכנס אל מדריך קידום אתרים.

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > בניית אתרים - מרכז הידע > בניית אתרים באינטרנט - טעויות נפוצות
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

בניית אתרים , בניית אתרי אינטרנט , בניית אתרים באינטרנט , בניית אתר אינטרנט ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...