יצירת קשר077-4604410  

בניית אתרים מותאמים לגוגל

בניית אתר מותאם - יתרון משמעותי על פני המתחרים

מי מאיתנו לא שמע על בעלי עסקים שהצליחו להשיג עשרות לקוחות חדשים דרך אתר האינטרנט שלהם מגולשים שחיפשו שירותים או בעלי מקצוע בגוגל? זה אמנם נשמע הרבה יותר פשוט מפרסום מודעה בעיתון כל חודש או טלמרקטינג טלפוני, אבל האמת היא שהתחרות על המקום הטוב ביותר בגוגל גדולה במיוחד.

הסיבה לכך טמונה בעובדה שבעמוד הראשון של תוצאות החיפוש יש מקום רק לעשרה אתרים והסיכוי שהגולש יבחר באתר מסוים עולה ככל שהוא ממקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש. רק חלק קטן מאוד מן הגולשים ממשיכים אל מעבר לעשר התוצאות הללו אל העמוד השני. כעת ניתן להבין מדוע חשוב כל כך לקדם את אתר העסק למקום אטרקטיבי בתוצאות ומדוע התחרות בתחום גדולה כל כך.
 

כיצד גוגל מדרג את האתרים בתוצאות החיפוש?

הדירוג לפיו מסדר גוגל את תוצאות החיפוש נקרא "ציון איכות" והוא מורכב מיותר ממאתיים פרמטרים שונים. לא כל הפרמטרים ידועים וגלויים, אך ישנם מספר פרמטרים מרכזיים אשר ידועים ומוכחים שיש להם חשיבות והשפעה רבה על דירוג האתר בתוצאות. דוגמא לפרמטר כזה היא מבנה הכותרות של האתר ומתן כותרת ייחודית לכל עמוד ועמוד. כל הפעולות אשר מיועדות לשיפור מיקומו של האתר בגוגל ידועות כפעולות "קידום אתרים" והאנשים המבצעים אותם ידועים בדרך כלל כמקדמי אתרים.
 

בניית אתר מותאם לגוגל כבר מהצעד הראשון

השליטה בכל אותם פרמטרים החשובים לגוגל מתבצעת בדרך כלל ברמת הקוד והמבנה הספציפי של כל אתר ואתר , אך לא כל האתרים גמישים באותה מידה. ככל שהתשתית של האתר מותאמת יותר לפרמטרים אותם מחפש גוגל ובעיקר מאפשרת לשלוט בהם בצורה כמה שיותר מדויקת דרך מערכת הניהול של האתר, כך פעולות הקידום יהיו קצרות, אפקטיביות וזולות יותר בעתיד.

לפיכך, שלב בניית האתר הוא שלב קריטי ויש לבחור בחברת בניית אתרים אשר מתמחה בבניית אתרים מותאמים לגוגל או שבעצמה עוסקת גם בנושא של קידום אתרים בגוגל.

ניסיון לקדם אתר בעל תשתית לקויה "על הדרך" עלול לדרוש שינויים גדולים ונרחבים שבסופו של דבר יתבטאו בעבודה מרובה יותר מצד חברת קידום האתרים. יתכן אף שיהיה צורך לשלם שוב פעם לחברת בניית האתרים עבור תיקונים ושדרוגים בכדי להתאים את האתר בצורה טובה יותר לגוגל.
 

בשורה התחתונה: בניית אתר אינטרנט מותאם לגוגל הוא יתרון משמעותי על פני המתחרים ומהווה גורם משמעותי להתקדמות האתר בגוגל תחת מילות מפתח רלוונטיות לעסק שלכם!


מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > קידום אתרים - מרכז הידע > בניית אתרים מותאמים לגוגל
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...