יצירת קשר077-4604410  

בניית אתרים לעורכי דין

מספר עורכי הדין במדינת ישראל הוא מהגבוהים בעולם המערבי!

שוק עריכת הדין בישראל מצוי כל העת בתחרות קשה על רקע הנתונים לפיהם מספר עורכי הדין במדינה הוא מהגבוהים בעולם המערבי. כך מתקיימת מלחמה על כל אחד מהזקוקים לשירותים משפטיים.

היום רוב האנשים שמחפשים מידע או אנשי מקצוע פונים לרשת האינטרנט שהפכה בעקבות זאת לזירת הפעילות החשובה ביותר. אתר האינטרנט הוא כרטיס הביקור של המשרד ומוטל עליו למשוך את המתעניינים להפוך ללקוחות פוטנציאליים של המשרד.

מגבלות הפרסום המוטלות על עורכי דין

כללי לשכת עורכי הדין (אתיקה מקצועית) תשמ"ו-1968 קובעים את המותר והאסור בנוגע לפעילות עורכי הדין, החל מהלבוש בבית המשפט ועד לשיטות הפרסום. מטרתם היא לשמור על סטנדרט התנהגות ראוי בין עורכי הדין ולקוחותיהם.  

בניית אתרים עבור עורכי דיןהמגבלות וההיתרים בעניין הפרסום קבועים בכללי לשכת עורכי הדין (פרסומת) תשס"א-2001. כך הכללים מתירים לעורך הדין לפרסם באינטרנט, אומנם קובעים במדויק איזה מידע יופיע באתר, כיצד תופיע הפרסומת ועוד. חשוב להדגיש שהיעדר ציות לכללים עלול להוביל לנקיטת הליכים משמעתיים כנגד עורך הדין המפר.

יחד עם זאת, בשנים האחרונות כן חלו שינויים במגבלות שהטילה ועדת האתיקה על עורכי הדין וכעת נפתחו לעורכי הדין אפיקי פרסום שהיו בעבר חסומים.

איך לבחור חברה לבניית אתרים לעורכי דין?

הפיכת האינטרנט לאפיק הפרסום המשמעותי ביותר בשנים האחרונות העלתה על נס את החשיבות של בחירה נכונה בחברה לבניית אתרים לעורכי דין. חברה מקצועית היא כזו שעל אף המגבלות המפורטות תדע כיצד למשוך תנועה מקסימאלית של גולשים שיכולים להוות לקוחות פוטנציאליים של המשרד.

בחירת חברה בעלת ניסיון בבניית אתרים לעורכי דין

ניסיון הוא קריטריון חיוני לבחירת חברה לבניית אתרים. חברה בעלת ותק שמכירה את השוק תדע לבנות את האתר בצורה נוחה וקלה למשתמש כך שיופיע בו כל המידע הרלבנטי לגולש אודות המשרד. בדומה, חברה בעלת ותק מכירה את המאפיינים הייחודיים לאתרי עורכי דין על פני אלו של בעלי מקצוע אחרים.

שירותים נוספים של חברה לבניית אתרים לעורכי דין

בניית האתר היא בדרך כלל רק תחילת עבודת הפרסום באינטרנט. בשוק תחרותי אי אפשר להישאר מאחור וצריך להישאר עם היד על הדופק. לכן, בדרך כלל לא מספיק רק להעלות דף עם פרטי הקשר של המשרד ומעט מהביוגרפיה של עורך הדין על מנת למשוך מבקרים לאתר.

לכן כאשר בוחרים חברה לבניית אתרים של עורכי דין כדאי לברר האם היא מספקת גם שירותי תחזוקה לאתר, קידום במנועי החיפוש המובילים ועוד. באופן זה ניתן לוודא שהאתר נשאר רלוונטי ועדכני כל העת, נושאים שיש להם חשיבות רבה. מידע שאינו תקף עוד, סגנון כתיבה ירוד, קישורים שבורים או דפים ריקים יוצרים אצל המבקר תחושה של משרד שאינו מעודכן, בלתי מקצועי ומזלזל בלקוחותיו הפוטנציאליים. 
 
אתם מוזמנים לגלוש אל תיק העבודות שלנו ולעיין באתרי אינטרנט שבנינו עבור עורכי דין.

>> לחץ כאן למעבר אל טופס הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > מאמרים מקצועיים > בניית אתרים לעורכי דין
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

שדרוג אתר אינטרנט , שיפוץ אתרים , חברה לשדרוג אתר , בניית אתרים , בניית אתרים באינטרנט , בניית אתר אינטרנט , חברת בניית אתרים , בניית אתר לעורך דין ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...