יצירת קשר077-4604410  

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית!

מה מציעות חברות בניית אתרים בשביל לקשור אותנו אליהן?

תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט, שכן פעמים רבות כשבעלי העסקים מתפתים להקים אתר במסגרת דיל מדהים, הם מוצאים את עצמם מחוייבים לספק כאילו היה מדובר בחתונה קתולית.

להקים אתר ב-49 ש"ח לחודש בלבד. נשמע חלומי, לא? אלא שאתם בתור בעלי עסקים מנוסים, צריכים לשאול במצבים כאלה, היכן כאן נמצא הקאץ'? מחקר קצר ילמד אתכם כי המחיר הנמוך למעשה קושר ביניכם לבין חברת בניית האתרים, וכי ממנה לא תוכלו להתנתק גם במידה ולא תהיו מרוצים מהשירותים אותם היא מספקת עבורכם.

כל האפשרויות פתוחות

אלא שחברת בניית אתרים מקצועית, כזו שמבינה את צרכי הלקוח, אמורה גם לקבל את העובדה שמערכת היחסים איתו היא דינמית ולכן לא תמיד ניתן לשמר אותה במתכונת המקורית, כפי שהיתה בתחילת שיתוף הפעולה.

מערכת היחסים עשויה להשתנות בגלל אי הבנות שעשויות ליפול בדרך או בגלל צרכי הלקוח העשויים להשתנות עם הזמן. כך או כך, חשוב להעניק לו את האפשרות לבחור בחברת בניית האתרים שעמה הוא מעוניין לעבוד, גם אם המשמעות היא לעזוב את החברה הנוכחית. הרי אנחנו חיים בעולם עסקי שבו הכל מתנהל בחופשיות, ולכן אסור שדווקא סוגייה חשובה כמו בניית האתר תכבול את בעל העסק בשלשלאות ותשלול ממנו את זכות הבחירה.

איך להמנע מחתונה קתולית עם חברת בניית אתרים?

כדי לא להתחייב מראש למערכת יחסים ארוכת טווח מבלי שתדעו לאן אתם נכנסים, חשוב לוודא במעמד ההתקשרות הראשוני מול חברת בניית האתרים, שהצעת המחיר המתקבלת מתייחסת לבניית האתר ולא לביצוע השכרה בלבד. רק במצב כזה תוכלו להבטיח לעצמכם שהזכויות על הקוד והעיצוב של האתר שמורות לכם, מה שבאופן מיידי יעניק לכם את האפשרות לנדוד לחברות אתרים אחרות במידה ותחפצו בכך.

עם זאת, חשוב לסייג ולומר כי עצם העובדה שהזכויות שמורות לכם אינה מאפשרת לכם לשחק עם הקוד ועם עיצוב האתר ככל העולה על רוחכם, שהרי הזכויות מיועדות ספציפית לאתר, ולכן אין לכם את האפשרות החוקית לדוגמא, לשכפל או להעביר את העיצוב או את המערכת לצורך שימושים אחרים שלא קשורים באתר.

מערכת יחסים לא מחייבת

כדי ליצור מערכת יחסים ארוכה ופורה, חשוב לספק ללקוח מענה לצרכיו ולא לכבול אותו לחוזים או להתחייבויות אשר מהן הוא לא יוכל להשתחרר. אנחנו בחברת URL בניית אתרים דוגלים בגישה הזו, ומאמינים שלקוחותינו צריכים ליהנות מאתרים שישארו בבעלותם ולכן ההתחייבות כאן כלל לא עומדת על הפרק.

הניסיון העשיר שלנו בתחום לימד אותנו שדווקא כשלא מציבים מראש מגבלות והתחייבויות אלא שומרים על כללי המשחק פתוחים, הלקוחות שהתחילו עמנו את הפרוייקט ובנו דרכנו את האתר, בוחרים להישאר איתנו לטווח הארוך ואפילו פונים אלינו לקבלת שירותים משלימים בנוסף לשירות העיקרי.

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > ייעוץ והכוונה > בניית אתרים זו לא חתונה קתולית!
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

מומחה קידום אתרים מומחה קידום אתרים מי שהגיע לסטטוס 'מומחה' הוא למעשה מקדם אתרים מקצועי האוחז בותק של מספר שנים בתחום, שנים שבמהלכן הגיע המומחה להישגים משמעותיים באמצעות קידום אתרי אינטרנט במילות מפתח תחרותיות בגוגל.

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...