יצירת קשר077-4604410  

בניית אתרים - המלצות והצעת מחיר

בניית אתרים - המלצות והצעת מחיר

ההחלטה לבנות אתר עבור העסק היא אינה פשוטה, כל שכן כשלבעל העסק אין נגיעה בעניינים טכניים והוא עצמו אינו מעורה בזירה האינטרנטית. בעלי עסקים רבים החוששים מ'חבלי הלידה' שנוצרים עם הקמת אתר אינטרנט חדש, בוודאי ישמחו לדעת שבחירה מושכלת בחברת בניית אתרים, למעשה תמנע את כל אותם קשיים שעשויים להתעורר בעת הקמת האתר החדש.

גם הבחירה בחברת בניית אתרים איכותית היא איננה טריוויאלית, בייחוד לא בשוק שבו חברות בניית אתרים חדשות קמות כחדשות לבקרים. נשאלת השאלה, כיצד בוחרים את החברה המתאימה במטרה להבטיח בניית אתר איכותי?

המלצות, המלצות, המלצות

חברת בניית אתרים איכותית היא בהכרח חברה שאין לה מה להסתיר, ולכן היא תסכים לשטוח בפניכם את כל הידע והניסיון המקצועי שלה בתחום, להציג לכם דוגמאות של עבודות נבחרות ואפילו להציע לכם להתייעץ עם לקוחות קודמים של החברה.

מכאן שחוסר שקיפות משמעותו שלחברה יש מה להסתיר, ולכן אם ביקשתם שיציגו לפניכם תיק עבודות או שיקשרו אתכם עם לקוחות עבר ונתקלתם בתשובה מהוססת או חלילה בסירוב - סימן שמשהו כאן אינו כשורה.

לא רק החברה עצמה צריכה להגיש לכם את כל האינפורמציה על מצע של כסף, אלא מומלץ שגם אתם תערכו מחקר משלכם, בין אם כדי לאתר המלצות ובין אם כדי לאמת את המידע שנמסר לכם במהלך הפגישה. המלצות או ביקורות שניתנות ממקור שלישי, יכולות לשפוך הרבה אור לגבי איכות החברה, ולסייע לכם לגבש עמדה.

כמובן שלא רק ההיענות והשקיפות עצמה צריכים להיות הפקטורים היחידים, אלא יש לבחון בעיון את התוכן של הדברים שיוצגו בפניכם. למשל, האם בתיק העבודות ניתן למצוא אתרים שדומים למה שאתם מחפשים? או יש ביניהם קורולציה לתחום העיסוק שלכם?

בחנו את הצעת המחיר

גם אם ראיתם שיש הסכמה עקרונית עם חברת בניית האתרים ואתם רואים בעין אחת את פני הדברים, ישנם עדיין פרטים טכניים רבים שיש לבחון בטרם הבחירה הסופית, ואלו פרטים שבגללם לא פעם נופלים שיתופי פעולה.

ראשית עליכם לבחון מה כוללת הצעת המחיר: מה משך הפרוייקט עליו מתחייבת החברה? מה תהיינה עלויות שדרוג האתר בעתיד? האם המערכת והקבצים יהיו שייכים ללקוח או לחברה? האם צפויות עלויות נוספות בפרוייקט לאחר שנה? וכו'.

ככל שתאספו יותר אינפורמציה לגבי הפרוייקט וככל שהצעת המחיר תהיה מפורטת, כך תהיו מודעים יותר לכל שלבי התהליך ופחות סביר שתרגישו מופתעים כשתוגש לכם החשבונית הסופית. ככלל, יש לשאוף לבטל את הסיכוי שיופיעו הפתעות כאלה כמה שיותר. איך עושים את זה? באמצעות שאלות, שאלות, שאלות. אל תחששו להישמע טרחניים מדי, העיקר שתצאו מכל פגישה עם האינפורמציה המלאה.


מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > מגזין > בניית אתרים - המלצות והצעת מחיר
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

URL מקדמים אותך למעלה!מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...