יצירת קשר077-4604410  

להשיג לקוחות חדשים לעסק

איך להשיג עוד לקוחות חדשים דרך האינטרנט?

האינטרנט הוא אינו רק מאגר בלתי נדלה של אינפורמציה, אלא הוא גם מעמיד בפנינו, בעלי העסקים, אינספור ערוצים שבהם ניתן לתקשר וליצור אינטרקציה עם לקוחות פוטנציאליים. אם לא הצלחנו לעשות זאת באמצעות אפיק מסויים, תמיד תהיה לנו רשת בטחון בדמותם של אפיקים נוספים. ככל שנקפיד לנצל את אותם אפיקים בצורה נבונה, כך יגברו הסיכויים כי הלקוח יתוודע לקיומנו ויבחר ליהנות משירותנו - מה שלא בהכרח היה מתרחש מחוץ לזירה הוירטואלית.

למרות כל הנאמר, ולמרות שמרבית הכלים הללו ממתינים לנו בחינם ומשוועים שנעשה בהם שימוש, בעלי עסקים רבים כלל לא מודעים למכרה הזהב הבלתי מנוצל שעומד בפניהם, ואלו שכן- פעמים רבות נוטים לעשות בכלים הללו שימוש לרעה. לכן, לטובת כל אותם המבולבלים, במאמר הבא נלמד כיצד ניתן להגדיל את מעגל החשיפה ולהשיג לקוחות נוספים בצורה נבונה ויעילה.

הכירו את חברכם הטוב ביותר: קידום אתרים אורגני

הכלי החשוב ביותר שעומד לנגד עיניכם, בתור בעלי עסקים, הוא הקידום האורגני במנועי החיפוש. הצלחתם להתברג לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש במילות המפתח הרלוונטיות? זכיתם בפיס של עולם העסקים. כדי להשיג את המטרה הנכספת יש צורך בהקמת תשתית מידע שתופץ ברחבי האינטרנט, תשתית שבה נעסוק עוד בהרחבה בהמשך. שימו לב כי הפיסגה שמורה אך ורק למתמידים, ולכן לא מספיק להתברג לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש, אלא מדובר במעמד שחשוב לשמר.

פעילות שוטפת בפורומים מקצועיים

רוב בעלי העסקים כלל לא מודעים לעובדה שאותם פורומים, שבהם פלוני ואלמוני מתייעצים אחד עם השני בנושאים מקצועיים, יכולים להפוך להזדמנות פז למינוף העסק והכרת לקוחות פוטנציאליים חדשים. באמצעות פעילות שוטפת בפורומים, תוכלו לקבע מעמד של אוטוריטה בתחומכם, ועם רושם כזה - מי לא ירצה לעשות אתכם עסקים? הכלל החשוב ביותר בכל הנוגע לפורומים הוא לא להפיץ ספאם: אנשים מתייחסים לרוב לפורומים כשטח נייטרלי ואובייקטיבי, ולכן גם אם אתם מגיעים לשם עם מניעים שיווקיים, זכרו תמיד לענות בצורה אמיתית ולא לשווק את עצמכם בצורה אגרסיבית מדי.

כתיבת מאמרים מקצועיים

אם כבר הזכרנו את הנושא של יצירת הרושם, הרי שאין דרך טובה יותר ליצור רושם מקצועי ולהראות עד כמה אתם בקיאים בתחומכם מאשר באמצעות כתיבת מאמרים מקצועיים. גם הפעם חשוב שהמאמרים הללו יהיו אינפורמטיביים ואיכותיים עד כמה שאפשר ושהסוגייה השיווקית תידחק לעדיפות שניה. מדוע? כי רק מאמרים כאלה יזכו לחשיפה, הגולשים ירצו לבקר בהם שוב ושוב ואפילו יבחרו להפיץ אותם בקרב חבריהם. בעת הצורך, היו בטוחים שאותם גולשים יזכרו במחבר המאמר ובעל הידע, ויפנו אליכם לצורך קבלת שירותים מקצועיים. מנועי חיפוש נהנים לקדם מאמרים מקוריים ואיכותיים, כך שהפעולה הזו יכולה גם לשפר את דירוגכם באופן ממשי.

קניית שטחי פרסום באתרי נישה איכותיים

מטבע הדברים, סביר להניח שבתחילת דרככם בעולם הוירטואלי לא תוכלו להרשות לעצמכם לרכוש שטחי פרסום באתרי האינטרנט הגדולים ביותר, אלו שזוכים למירב החשיפה. אין צורך להתאכזב מכך, שכן לרשותכם עומדים אינספור אתרי נישה איכותיים שיכולים לעשות לכם שירות טוב לא פחות. דאגו לרכוש שטח פרסום באתרים המתקשרים לעולם התוכן שלכם, במטרה לקבל גישה ללקוחות פוטנציאליים. אתרי נישה איכותיים המדורגים גבוה בגוגל, מצליחים לייצר תנועה גבוהה וממוקדת- בדיוק מה שאתם זקוקים לו.

תמיד עדיף לרכוש שטחי פרסום בעמודי הבית או באחד העמודים הראשיים, אך אם אין לכם את התקציב המתאים, ערכו מחקר ובדקו איזה דף פנימי יניב את התוצאות הטובות ביותר. באותו עניין, יתכן ותמצאו דרך נוספת לרקום שיתופי פעולה עם אתרים משלימים, כמו לדוגמא באמצעות החלפת קישורים - שיתופים שיניבו תועלת עבור שני הצדדים.

הצעות מיוחדות דרך האינטרנט

בעולם האינטרנט מקובל ואף רצוי לצ'פר את הגולשים בהצעות הייחודיות רק להם, שכן המבחר שעומד בפניהם מתוקף היותם גולשים הוא גבוה מאוד, ולכן יש צורך להעניק להם ערך מוסף שיגרום להם לבחור בכם. לכן, מומלץ תמיד להציע לגולשים הטבות ייחודיות לנרשמים לאתר או למי שבוחר ליצור קשר באמצעות האתר. הצעות מהסוג הזה ידועות כמשפרות נאמנות וכך אתם יכולים ליצור בסיס לקוחות איכותי ואמין.

הקפידו על ליטוש החתימה במייל

כשזה נוגע לזירה הוירטואלית, לכל כלי יש פוטנציאל להפוך לכלי שיווקי בהינף יד. אפילו החתימה שלכם במייל, זו שאמורה בסך הכל להיות מזוהה עמכם, יכולה להפוך לכלי כזה בתנאי שתשקיעו בעיצובה ותוסיפו שורה עם מבצע מיוחד. תופתעו לגלות שלעתים זה כל מה שדרוש כדי ללכוד את העין. עם הזמן תדעו לסגל לעצמכם חשיבה שיווקית יותר ותוכלו לזהות בעצמכם כלים שיש להם הפוטנציאל לשרת אתכם באופן דומה.


מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > שיווק באינטרנט - מרכז הידע > להשיג לקוחות חדשים לעסק
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

URL מקדמים אותך למעלה!מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...