יצירת קשר077-4604410  

איך להיות ראשון בגוגל

לנצח את המתחרים בדרך אל המקום הראשון

כ– 90% מן הגולשים ברשת עושים שימוש בתדירות קבועה במנועי חיפוש ובראשם גוגל. הופעה של האתר במקום גבוה במנועי חיפוש, יכולה להגדיל את כמות החשיפה לעסק במאות אחוזים ולהביא עשרות לקוחות חדשים מדי חודש.

כיצד גוגל מדרג את האתרים בחיפוש?
 
גוגל מדרג כל אתר לפי ציון איכות המורכב מפרמטרים רבים ושונים. למרות שלא כל הפרמטרים ידועים, הרי שישנם מספר פרמטרים מרכזיים אשר ידוע כי להם השפעה רבה על דירוג האתר וציון האיכות של האתר בגוגל.
 
בסופו של דבר, אתר בעל ציון איכות נמוך יותר יופיע מתחת לאתר בעל ציון איכות גבוה יותר, וציונים אלו משתנים בין חיפוש לחיפוש. (על כן לא מספיק להיות ראשון במילת מפתח אחת).
 
למרות המגוון הרב של הפרמטרים, ישנן מספר פעולות שבעלי אתרים יכולים ליישם על מנת לשפר את הסיכוי שלהם להופיע במקומות גבוהים יותר בגוגל:
 • התאמת מבנה האתר, הכותרות והתיאורים למנועי חיפוש ולביטויים הרלוונטיים אליו כך שמנוע החיפוש יידע לקשר את העמוד הרלוונטי ביותר לכל חיפוש.
   
 • עדכון דו שבועי של תכני האתר - מעיד על איכותו והופך אותו למעניין יותר גם בעיני מנועי החיפוש.
   
 • קבלת קישורים מאתרים אחרים בנושאים נושקים או קרובים לנושאי האתר. קישור מאתר אחד לאתר שני הוא מקביל למעשה להצבעת אמון בו.
   
 • כתיבת מאמרים מקצועיים והודעות בפורומים עם הפניה לאתר: פעולה שלא רק מחזקת את האתר, אלא גם עשויה להביא אליו גולשים חדשים מאותם המקורות.
   
 • הימנעות מיצירת דפים מיעוטי תוכן או תוכן מועתק: מנועי החיפוש נמצאים במלחמה מתמדת מול אתרים באיכות נמוכה ויכולת ההבחנה שלהם מתחדדת כל הזמן.
חשוב לזכור כי למרות שכל אחד כמעט יכול ליישם את ההמלצות הנ"ל, הרי שבזירות תחרותיות בהן הרבה אתרים מתחרים על אותה נישה בדיוק, יש צורך להיעזר בבעל מקצוע, מקדם אתרים, שהוא בדרך כלל בעל ניסיון עשיר בקידום אתרים בזירות כאלו. מקדם אתרים טוב יודע היכן נמצאות נקודות התורפה של האתר ואילו טקטיקות נדרשות כדי לטפל בהן ולהביא את האתר למקומות גבוהים מבלי לבזבז זמן יקר ערך על פעולות מיותרות.

קידום אתרים אל המקום הראשון בגוגל הוא משימה לא פשוטה בכלל במיוחד כאשר מדובר בקידום בתחומים תחרותיים שבהם מתחרים בעלי עסקים רבים עם תקציבי קידום גדולים.

עוד כדאי לקרוא:

התחייבות לקידוםהתחייבות לתוצאות בקידום אתרים
לקוחות המעוניינים לבצע קידום אתרים מבקשים מהחברה שאליה פנו להתחייב בפניהם עבור תוצאות בקידום האתר שלהם בגוגל. יש קושי מסוים להתחייב על תוצאה מסוימת בשל העובדה שיש גורמים נוספים המשפיעים על התוצאות ולא הכל תלוי אך ורק במקדם האתרים. יחד עם זאת, חברת קידום אתרים מקצועית, תסכים להתחייב לעמוד ראשון לפי מילות מפתח שיסוכמו מראש.מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > קידום אתרים - מרכז הידע > איך להיות ראשון בגוגל
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

קידום אתרי אינטרנט , קידום עסקים באינטרנט , קידום בגוגל , קידום אתרים בגוגל , קידום אתרים באינטרנט ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...