יצירת קשר077-4604410  

איך להיות איש מכירות מצליח?

להכיר ולדעת לפני התחלת שיחת מכירה עם לקוח

לאחר שבניתם אתר אינטרנט דרך חברת בניית אתרים והצלחתם לקדם אותו ברשת האינטרנט ולייצר פניות, אתם מגלים שאתם לא מצליחים למכור את המוצר שלכם למרות שהלקוחות כן מתעניינים וכן שואלים שאלות. הבעיה יכולה להיות בשיטת המכירה שלכם וביכולת המכירה של העובד שלכם הלוא הוא איש המכירות למוצר שלכם.

שאלות רבות עולות בנוגע לכמה רחוק אני צריך ללכת וכמה מדויק אני צריך ללמוד את התפקיד של איש מכירות על מנת למכור כמה שיותר מוצרים ללקוח. תכונותיו של איש מכירות מעולה הן אינן תכונות מולדות כי אם תכונות נרכשות שעם קצת ניסיון ושימוש במילים הנכונות כל אחד מאיתנו יכול לשדרג את עצמו ואת מכירותיו בסיטונאות. 

במאמר זה תוכלו לקרוא על מספר שיטות שכדאי להכיר ולדעת לפני התחלת שיחת מכירה עם לקוח.
 
דע את מי שעומד מולך:
 
במידה וקיבלתם פנייה ליצירת קשר מחברה או אדם מסוים, מומלץ לדעת עליו כמה שיותר טרם פנייתך אליו. אם זו חברה גדולה עליך לברר על הרקע שלה, הישגיה ומוצר הדגל שלה כך שתגיע לפגישה עם העומד בראשה כל המידע הזה יעזור לך לבנות אמון ביניכם מאחר אתה מכיר היטב עם מי אתה רוצה לבצע עסקה וזה גם עושה רושם טוב על הבעלים של החברה שהיא כנראה ממש חשובה כדי שתברר עליה. או אם זה מישהו אמיד ומבוסס שמעוניין להשקיע בחברה שלכם.

יש לברר מי הוא ובמה הוא מתעסק ואפילו ללכת רחוק ולהוציא מידע כללי על העיסוקים שלו כדי למצוא שפה משותפת ביניכם – "נחמד להיות חשוב – חשוב יותר להיות נחמד!". אנשים יבואו היכן שנוח להם להיות ואיפה שהם מרגישים הכי טוב להשקיע את כספם. כל אחד מזדהה עם אנשים בעלי תחביבים משותפים שבאופן טבעי ומתבקש מוצא נושאי שיחה משותפים ועל כן רצוי ללמוד את האדם או החברה שמולך כדי להביא לקירוב לבבות שיוביל להשקעה ורכישה עתידית.
 
יחסי ריחוק קירוב:
 
כאשר משני צידי המתרס עומדים איש המכירות והלקוח אין לבצע פעולות שירחיקו אותו מכם וממטרתכם – לקנות את המוצר. אין לדחוף אותו לקנות בכוח בלי להקשיב תחילה למה שהוא רוצה. הקשיבו לדבריו וראו באמת במה הוא מעוניין ומהן יעדיו ורצונותיו מהמוצר ונסו עד כמה שאפשר להיות קרובים למילוי בקשתו. אם הוא יבחין שמנסים למכור לו מוצר בכוח הוא פשוט ילך למקום אחר. לכן נסו להיות כנים ואמרו לו את האמת על כל מוצר – יתרונותיו וחסרונותיו כך הלקוח יבחין שאתם לא מנסים לשדל אותו לקנות מוצר לא טוב באמתלת שווא.
 
תשובה לכל שאלה:
 
איש מכירות טוב צריך ואמור להיות ערוך לכל שאלה שעלולה לצוץ ללקוח. כאשר הלקוח מתלבט או שהוא מעוניין ורק רוצה את הביטחון מאיש המכירות בדבר אמינות המוצר – כל סיטואציה צריך לאתר ולדעת גם איך לטפל בה. כמו כן איש מכירות מעולה ומקצועי יודע את כל הפרטים הקטנים בנוגע למוצר ולשוק המוצרים ומכיר לעומק את כל הטכנולוגיות המתקדמות, התכונות, הרקע וכל מה שקשור במוצר במישרין ובעקיפין.
 
בסופו של יום על מנת למכור את המוצר שלך עליך להיכנס לנעליו של הלקוח ולראות מה הוא באמת רוצה. הצגה כנה של המוצר יכולה לקנות את הלקוח ולמכור בצורה הטובה ביותר. ידע זה כוח. כוח המפגין רצינות מקצועיות ואמינות בכל הקשור למוצר אותו אנו מנסים למכור. איש מכירות מוכר טוב יותר כשהוא בעצמו יודע טוב יותר על כל מה שקורה מסביבו...

חושב שאתה מתאים להיות איש מכירות מצליח? אנחנו מחפשים אותך!
הצטרף לצוות מנצח, מקצועי ושאפתני.
לפרטים נוספים - צור קשר באמצעות הטופס ליצירת קשר

 
 

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > מגזין > איך להיות איש מכירות מצליח?
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

איש מכירות , חברת בניית אתרים , שיווק באינטרנט , מיתוג אישי באינטרנט ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...