יצירת קשר077-4604410  

איך לגרום לגולש לחזור לאתר

כיצד תגרמו לגולשים לחזור לאתר שלכם?

החזרת גולש לאתר אינטרנט יכולה להיות משימה לא פשוטה אך בהחלט אפשרית. גולשים אוהבים חיים נוחים והרי זה מה שמאפיין כל כך את האינטרנט בימנו – האפשרות לקבל את כל השירותים במקום אחד וללא מאמץ רב.
 
אחד הפתרונות המועילים ביותר הוא ניהול רשימת תפוצה. כל שעליכם לעשות הוא להציע לגולשים שלכם להצטרף לרשימה ובתמורה הם יקבלו עדכונים שוטפים והטבות ייחודיות כגון ספרון הדרכה, מאמר, מוצר ייחודי או אפשרות ליהנות ממבצעים והנחות. רשימת התפוצה מאפשרת לכם להיות בקשר רציף עם הלקוחות שלכם ללא הטרחה הכרוכה ביצירת קשר טלפוני רציף עמם.

כתיבה ככלי להחזרת הגולשים לאתר

בלוג הוא כלי ייחודי אשר מאפשר לנו להעביר מידע כתוב לגולשים. כדי שבלוג יהיה מסקרן ומושך, עליו להיות כתוב בצורה בהירה ומעניינת, להתעדכן אחת לכמה זמן (רצוי כל שבוע) וכמובן שעליו לחדש לגולשים.
 
רצוי לחזור כמה פעמים על מה שאתם כותבים בבלוג, כדאי גם להוסיף תמונות אותן ניתן להוריד או לרכוש באינטרנט באתרים המיועדים לכך ולהתאים אותם בכל פעם לטקסט, תתפלאו לגלות עד כמה תמונה אחת יכולה לשנות את הכיתוב, כמו שנאמר- תמונה אחת שווה אלף מילים.
 
כתיבת מאמרים באתר משפרת משמעותית גם כן את הסיכוי להחזרת הגולש לאתר. וזאת משום שהאתר אמור לספק לגולשים שלכם מידע רב עד כמה שניתן על התחום בו אתם עוסקים. רצוי לעדכן או לכתוב מאמרים מקצועיים ולעדכן אותם אחת לכמה זמן, אם הגולשים שלכם יידעו שאצלכם אפשר למצוא תשובות לשאלות בתחום מקצועכם, הסיכוי שהם יחזרו אליכם הוא גדול יותר.

הגולש כחלק בלתי נפרד מאתר:

כאשר הגולשים מרגישים שהם חלק מהאתר, הסיכוי שהם יחזרו אליו גדל. ממש כמו ברשתות חברתיות, רצוי לאפשר לאנשים להגיב, להציע הצעות ולכתוב בפורום האתר.
 
כאשר הגולש משתתף בפעילויות האתר הוא מהווה חלק בלתי נפרד ממנו וממש כמו בכל מקום אחר באינטרנט, הוא יחזור לראות כיצד אנשים הגיבו למה שיש לו לומר. סיבה נוספת שתגרום לו לחזור היא העובדה שהאתר מציע לו לחוות דעה ולבטא את עצמו, דבר חיוני העולם המקוון של היום.

טיפים נוספים להחזרת הגולשים

הגולש יחזור לאתר שלכם אם הוא יהיה ידידותי למשתמש ויועיל לו. אז מעבר לכך שהאתר צריך להיות מעודכן, עליו להיות בהיר ושהמטרה שעומדת מאחורי האתר תהיה ברורה גם במבט ראשוני. המלל באתר צריך להיות תמציתי, כתוב בצורה מסודרת וידידותית למשתמש וללא העמסת מידע.
 
רצוי לשים באתר עמוד תוכן נוסף של כתבות בנושא האתר, מידע דינאמי כגון עדכון חדשות שוטף, עמוד יצירת קשר עם מרב האפשרויות ליצירת קשר עמכם ובמידה ואתם מנהלים חנות מקוונת ומוכרים מוצרים דרך האתר, צרו מועדון לקוחות והציעו להם הנחות ומבצעים שיגרמו להם לחזור לאתר וליהנות מההטבות הייחודיות להם כגולשים.
 

מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > קידום אתרים בגוגל > איך לגרום לגולש לחזור לאתר
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

פייסבוק , שיווק באינטרנט , קידום אתרים , מיתוג אישי באינטרנט , שיווק עסק באינטרנט , פרסום באינטרנט ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...