יצירת קשר077-4604410  

אחזקת אתר אינטרנט

בניה אחסון ותחזוקה תחת קורת גג אחת

תארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אתם באמצע פגישה חשובה ורוצים להראות ללקוח את האתר שלכם, אך פתאום מגלים שהוא פשוט לא עולה. אתם מתחילים להרים טלפונים לכל העולם ואשתו במטרה לתקן את הבעיה, בינתיים הלקוח מאבד את הסבלנות ומתחיל לתהות בינו לבין עצמו בנוגע לאיכות העבודה שלכם.

לא רק שבזבזתם את הזמן היקר של הפגישה, גם הרושם שהוא קיבל מכם לא היה טוב במיוחד. אתר האינטרנט שלכם הוא חלון הראווה של העסק שלכם. שימרו עליו פעיל ללא שגיאות מיותרות.

בניה אחסון ותחזוקה בנפרד

בעלי אתרים רבים עובדים עם שתים או שלוש חברות נפרדות: האחת שבנתה את האתר, מבצעת בו שינויים מבניים ודואגת להוספה של תכונות חדשות עם הזמן. השנייה, חברה שמאחסנת את האתר על השרתים שלה ודואגת שיהיה זמין ונקי מתקלות טכניות. בנוסף לשתים הללו, לעיתים נוצר צורך לעבוד עם כותב תכנים או עורך תוכן עצמאי שיהיה אחראי על עדכון האתר וכתיבת מאמרים מקצועיים. בסופו של יום, מדובר בעבודה מול מספר גורמים שונים שלא תמיד מתואמים אחד עם השני.

בניה אחסון ותחזוקה תחת קורת גג אחת

הפתרון טמון בעבודה מול חברת בניית אתרים שמספקת שירותי אחזקה שוטפים, אחסון, עריכת תכנים וכתיבת תוכן שיווקי תחת קורת גג אחת. במצב זה, האתר עולה לאוויר כשהוא כבר מלא בתוכן רלוונטי המתאים לחזות הכללית שלו ומשתלב עימה היטב, כל הפינות סגורות, אין קיצורי דרך ותשומת הלב לפרטים הקטנים היא מקסימאלית.

מכאן, כל שינוי נוסף נעשה במהירות ובתיאום מול גורם אחד בלבד המקושר עם הגורמים האחרים, ללא טלפון שבור. תוכן חדש מועלה באופן שוטף ובשמירה עם הקו העיצובי והרעיוני הנוכחי של האתר. שינויים במבנה האתר או בתכונות שלו גם כן משתלבים היטב עם הקיים ולא דורשים "לשבור את הקירות".

גם תקלות טכניות נפתרות במהירות רבה יותר מכיוון שאין צורך להעביר פרטים טכניים ולהסביר את הבעיה לכל גורם בנפרד. בנוסף יש לציין שגם העלויות הנלוות נמוכות יותר ופחות זמן מתבזבז על משא ומתן מול הגורמים השונים והעדיפות היא כאמור לבחור חברת בניית אתרים המציע אחזקת אתר אינטרנט בצורה מלאה ומושלמת ללא תלות בחברות אחרות.

לסיכום, בניית אתר ותחזוקה שלו תחת קורת גג אחת מהווה את המתכון המוצלח ביותר לאתר אינטרנט מקצועי ואיכותי, כאשר גם הלקוח מרוויח מכך שלווה נפשית ואף מצליח לחסוך בעלויות האחזקה השוטפות.

מה כולל שירותי תחזוקת אתרים אצלנו?

אנו מציעים פתרון מלא ושלם לבעלי עסקים המעוניינים להקים אתר אינטרנט ולהמנע מההתעסקות עם חברות אינטרנט שונות. תחזוק אתר מלא הכולל כתיבת תוכן לאתר האינטרנט, עדכון תמונות ומאמרים באתר, שיפוץ ושדרוג אתר האינטרנט, החלפת עיצוב לאתר קיים, אחסון אתר בשרתי האחסון שלנו וחידוש כתובת האתר (הדומיין) באחריותנו.


מלאו את הטופס הבא בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים אודות בניית אתרים וקידום בגוגל.

אנא מלאו את כל הפרטים

ראשי > בניית אתרים באינטרנט > אחזקת אתר אינטרנט
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

בניית אתר אינטרנט , בניית אתרים באינטרנט , בניית אתרים , בניית אתרי אינטרנט , הקמת אתר באינטרנט , חברת בניית אתרים ,

URL MAGAZIN

איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? איך לבנות אתר אינטרנט מצליח? כל בעל עסק המעוניין להקים אתר אינטרנט, רוצה שהאתר שיקים יהיה אתר מצליח, כך שניתן יהיה להוריד את הלחץ השיווקי בשטח ובחזיתות אחרות ולהתמקד באתר האינטרנט...