יצירת קשר077-4604410  

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושא בניית אתרים, אחזקת אתר אינטרנט ושדרוג

מדיית האינטרנט הפכה לזירה תחרותית בין בעלי עסקים בכל הנוגע לשיווק והשגת לקוחות דרך האינטרנט. בעלי עסקים הבינו שבכדי להתחרות ולהשיג לקוחות דרך האינטרנט הם חייבים לפעול במדייה זו ולהקים אתר אינטרנט לעסק.

כל איש מקצוע טוב במקצוע שלו ועל כן כאשר בעלי עסקים בוחרים להקים אתר אינטרנט הם מוצאים את עצמם חסרי ידע והבנה אודות תהליך בניית אתר אינטרנט והשלבים שעליהם לעבור בדרכם להקמת האתר הראשון עבור העסק שלהם.

בכדי להקל על בעלי עסקים שעושים את הצעדים הראשונים באינטרנט ומעוניינים להקים אתר אינטרנט חדש לעסק, כתבנו עבורכם תשובות לשאלות שכיחות הנשאלות לעיתים קרובות על ידי לקוחות הפונים אלינו בבקשה לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט חדש לעסק.

1. מה צריך להכין לפני שפונים אל חברת בניית אתרים? מה להכין לפני בקשה להצעת מחיר?

החלטתם שאתם מעוניינים להקים אתר אינטרנט וכעת אתם רוצים לדעת מה צריך להכין לפני שפונים אל חברת בניית אתרים. בעת פנייה לחברת בניית אתרים, תתבקשו לפרט אודות היעדים של האתר (האם האתר אמור להיות אתר תדמיתי או אתר מכירות), וכן לנסות לתאר את גודל האתר (כמות הדפים והמוצרים שיוצגו באתר). יחד עם זאת, תתבקשו על ידי חברת בניית האתרים להציג דוגמא לאתר אינטרנט מהתחום שלכם או מתחומים אחרים עם סגנון עיצוב דומה לאתר שאתם מעוניינים להקים וזאת בכדי שחברת בניית האתרים תבין את קו העיצוב שאותו אתם דורשים ותעמוד בדיוק בדרישות הללו.

שלושת המרכיבים הראשוניים האלו מאפשרים לחברת הבנייה לקבל תמונת מצב ראשונית אודות האתר שאתם מעוניינים להקים וכבר בשלב זה לתת לכם הצעת מחיר משוערת עבור בניית אתר אינטרנט לעסק או למיזם שלכם.

2. האם אחרי שהסתיימה בניית האתר ניתן לערוך בו שינויים?

לאחר שסיימתם לבנות את האתר, הרצתם אותו מספר שבועות וקיבלתם פידבקים ותגובות על האתר, והחלטתם שאתם מעוניינים לבצע שינויים - להוסיף ולהסיר דברים מהאתר.

חשוב מאוד לוודא בעת קבלת הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט את נושא התחזוק ושדרוג האתר לאחר סיום פרוייקט בניית אתר אינטרנט. כדאי לשאול מה קורה לאחר בניית האתר? האם החברה ממשיכה לתחזק את האתר או שמא החברה בנתה את האתר וכאן הסתיימה ההתקשרות ביניכם. לרוב חברות בניית אתרים ממשיכות לתחזק את האתר בהתאם לבקשת הלקוח בתוספת תשלום על שעות עבודה. כדאי גם כאן לברר מה העלויות לשעת עבודה ותוך כמה זמן יתבצעו התיקונים או התוספות הדרושות.

3. אחזקת אתר אינטרנט - מי מתחזק את האתר ומי מעדכן מאמרים באתר?

בהמשך לשאלה השנייה, ניתן לברר האם חברת הבנייה מספקת גם שירותי אחזקת אתרים הכוללים עדכון מאמרים ומוצרים באתר הנשלחים על ידכם ונערכים על ידי החברה עצמה. חברות בניית אתרים מציעות שירותי עריכה ועדכון מאמרים באתר וחוסכות לכם את זמן הכתיבה, העריכה והעלאת התוכן לאתר.

יתרון נוסף לאחזקת אתר אינטרנט על ידי חברת בניית אתרים הוא שהתוכן מוזן בצורה מקצועית עם דגש לפרטים הקטנים ומניעת תקלות ושגיאות שעין לא מקצועית תפספס ברוב הפעמים.

4. על מה אני חייב לשלם כאשר אני בונה אתר באינטרנט?

בכדי להפעיל אתר באינטרנט יש מספר דברים בסיסיים שבלעדיהם לא ניתן להקים אתר מקצועי.
  • דומיין - כתובת האתר - אותה כתובת שאתם מכניסים בשורת הכתובות בדפדפן שלכם בכדי להתחבר לאתר אינטרנט. אם תרצו להכנס לאתר האינטרנט שלנו לצורך העניין, תצטרכו להקליד את הכתובת שלנו - www.URL.co.il.
  • אחסון לאתר - כל אתרי האינטרנט בארץ ובעולם מאוחסנים על שרתי אחסון שביחד יוצרים את רשת האינטרנט. בזכותם ניתן להכנס לכל אתר אינטרנט מכל מחשב בעולם.
  • עיצוב אתר אינטרנט - אם בחרתם לבנות אתר אינטרנט, חשוב לתת דגש מיוחד על מראה האתר. לא מספיק לבנות אתר אינטרנט בסיסי. צריך להשקיע מחשבה ולבחור עיצוב המתאים לתחום העיסוק של האתר ולקהל היעד. יש להקדיש מחשבה ותכנון רב בנושא.
  • תיכנות אתר אינטרנט - פעולת התיכנות של אתר אינטרנט "מנפישה" את העיצוב והופכת אותו מתמונה יבשה לאתר פעיל שבו ניתן לנווט, ללחוץ על קישורים ולעבור בין הדפים באתר.
אלו ארבעת המרכיבים שבלעדיהם לא ניתן לבנות אתר אינטרנט מקצועי.

5. כמה עולה לבנות אתר אינטרנט לעסק? מה המחירים לבניית אתר באינטרנט?

המחירים להקמת אתר אינטרנט תלויים בעיקר בדרישות שלכם מאתר האינטרנט שברצונכם לבנות. ככל שהאתר יהיה מורכב יותר, מן הסתם שהמחיר עבור בניית האתר יהיה גבוה יותר. בניית אתר אינטרנט תדמיתי לעסק מתחיל מ-3,500 ש"ח ומעלה. אין ספק שמדובר בהשקעה יעילה ונבונה כאשר אתר האינטרנט מתפקד בתור נציג המכירות שלכם 24 שעות במשך 7 ימים בשבוע ללא הפסקה ברשת האינטרנט ומציג לקהל יעד פוטנציאלי את העסק והשירותים המוצעים בו.


ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

ראשי > שאלות ותשובות
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

URL מקדמים אותך למעלה!מאמרים אחרונים

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

מומחה קידום אתרים מומחה קידום אתרים מי שהגיע לסטטוס 'מומחה' הוא למעשה מקדם אתרים מקצועי האוחז בותק של מספר שנים בתחום, שנים שבמהלכן הגיע המומחה להישגים משמעותיים באמצעות קידום אתרי אינטרנט במילות מפתח תחרותיות בגוגל.

אפיון אתר אינטרנט אפיון אתר אינטרנט משימת אפיון אתרים היא מורכבת למדי, היות ובדומה להקמת הבניין, אלמנטים רבים צריכים להסתנכרן במקביל כדי ליצור אתר נגיש, מושך וידידותי למשתמש.