יצירת קשר077-4604410  

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים עם התחייבות לתוצאות

קידום אתרים בגוגל זו המומחיות שלנו! לדפי האינטרנט נכנסים מידי יום מיליוני גולשים לרבות כשני מיליון גולשים ישראליים, כוח ממנו לא ניתן להתעלם והזדמנות פז להפוך את אתר האינטרנט וקידומו למכרה של ממש!

אחד ההבדלים המהותיים בין הצלחה לכישלון של אתר אינטרנט, הוא דירוג האתר בתוצאות החיפוש הרלוונטיות לעסק, במנועי החיפוש הגדולים ובראשם, מנוע החיפוש גוגל.

להימצא גבוה בצמרת העץ של תוצאות החיפוש זה אומר: חשיפה גדולה = פניות רבות = יותר כניסות = יותר לקוחות!

השלבים בתהליך קידום אתרים בגוגל:
 • מחקר ובחירת מילות מפתח – מילות המפתח פותחות לנו דלתות לכניסות רבות לאתר מאחר והן מהות חיפוש המידע של הגולשים באינטרנט והן המייצגות את התוכן והרעיון המרכזי באתר. על כן חשוב מאוד לבצע מחקר מקיף ומעמיק על מילים ומשפטים שגורים ושכיחים הקשורים במישרין או בעקיפין לנושא האתר. שימוש במילות מפתח אלו יביא גולשים ממוקדים רבים לאתר וכפועל יוצא ידרג את האתר גבוה במנועי החיפוש הרבים. (גולשים ממוקדים: גולשים שנכנסו לאתר האינטרנט שלנו, לאחר שחיפשו בגוגל מילות מפתח הכוללות בהן את השירותים שאנו מציעים באתר שלנו).
   
 • מחקר שוק ואיתור המתחרים – על מנת להשיג יתרון ועדיפות על פני עסקים אחרים במנועי החיפוש בטיב האתר ובקידומו מן הראוי לדעת ולהכיר את המתחרים שלנו - ללמוד אותם ואף להפגין מקוריות ויצירתיות וליצור יתרון על המתחרים. שלב זה הוא חשוב כדי שנוכל בסופו של יום לבנות אתר איכותי ומקורי.
   
 • אופטימיזציה של קוד האתר - כדי שמנועי החיפוש יוכלו לקרוא בצורה טובה את האתר חשוב לבצע אופטימיזציה לקוד האתר. בתהליך האופטימיזציה אנו בעצם דואגים לתקן את הקוד כך שיהיה תקין 100% על פי התקן העולמי ויאפשר למנועי החיפוש לקרוא אותו בצורה הכי טובה. בנוסף נצטרך לשתול את מילות המפתח שבחרנו לקדם, בכותרות של האתר, בתיאורים ובטקסט.

 • רישום במנועי חיפוש ואינדקסים – ככל שנוסיף ונרשום את שם האתר באינדקסים ובמנועי חיפוש, דבר זה לבטח יתרום לקידומו לצד פרסום האתר והגדלה משמעותית של כמות הגולשים לאתרנו.
   
 • החלפת קישורים – חלק אינטגראלי ובלתי נפרד מתהליך קידום האתר הוא ביצוע החלפת קישורים בצורה מקצועית, נכונה ונטולת תקלות. על מנת לדחוף את האתר קדימה ולקדמו, צריך קישורים איכותיים נכנסים לאתר שלנו שיתרמו להליך קידום האתר.
   
 • תחזוק האתר גם לאחר השגת התוצאות – אפילו כאשר קידמנו את האתר לגבהים חדשים, חשוב לזכור שהאינטרנט הוא מאוד דינאמי ומשתנה כל הזמן לכן רענון האתר והכנסת שינויים הם צעדים חשובים בדרך לשימור הדירוג הגבוה של האתר לאורך זמן. תמיד צריך להיות עם "היד על הדופק" כדי שהמתחרים שלנו לא יעקפו אותנו בסיבוב ובדירוג.
קידום אתרים בגוגל זהו היתרון שלנו על מספר חברות בניית אתרים באינטרנט.

כל האתרים החדשים הנבנים על ידנו נבנים עם תשתית SEO המאפשרת לאתר "לתפוס" מיקומים די טובים עוד לפני שהחל בתהליך מסיבי של קידום אתרים בגוגל!


בניית אתר להגדלת מכירות העסק בניית אתר להגדלת מכירות העסק בניית אתרי אינטרנט מספקת ללקוח זמינות גבוהה תוך שהיא מגדילה את האפשרות להרחיב את קהל הלקוחות. כאשר אתר בנוי היטב והוא מכוון לקהל הלקוחות הנכון הוא מגדיל את יעילות העסק ובד בבד הוא מגדיל את מכירותיו.

איך לגרום לגולש לחזור לאתר איך לגרום לגולש לחזור לאתר החזרת גולש לאתר אינטרנט יכולה להיות משימה לא פשוטה אך בהחלט אפשרית. גולשים אוהבים חיים נוחים והרי זה מה שמאפיין כל כך את האינטרנט בימנו – האפשרות לקבל את כל השירותים במקום אחד וללא מאמץ רב.

קידום לעמוד הראשון בגוגל קידום לעמוד הראשון בגוגל מקדמי אתרים רבים נאחזים בטענה שאין כללים ברורים לתחום ולכן הם לא יכולים להתחייב לעמוד הראשון, אך אמירה זו היא התחמקות מהתחייבות מינימאלית לה מקדם אתרים מחויב.

ראשי > קידום אתרים בגוגל
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

URL מקדמים אותך למעלה!מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

מומחה קידום אתרים מומחה קידום אתרים מי שהגיע לסטטוס 'מומחה' הוא למעשה מקדם אתרים מקצועי האוחז בותק של מספר שנים בתחום, שנים שבמהלכן הגיע המומחה להישגים משמעותיים באמצעות קידום אתרי אינטרנט במילות מפתח תחרותיות בגוגל.