יצירת קשר077-4604410  

כתיבה שיווקית

כתיבת תוכן שיווקי כאמצעי להגדלת מכירות

בעידן האינטרנט הכלים העומדים לידי העסקים המעוניינים למכור מוצרים או שירותים השתנו והתרבו. אם פעם עסק למכירת מוצרים או שירותים היה יכול לבצע רק אירוע קד"מ או למכור רק גימיקים שונים שמטרתם להשיג את היעד של קידום מכירות, הרי שהיום בעידן האינטרנט, כל עסק שמעוניין למכור יש לו גם אתר מכירות וכל אתר מכירות יכול לנקוט בפעולות שונות לשם הגדלת המכירות וקידום המכירות.
 
אחד המהלכים החשובים לשם הגדלת המכירות הוא כתיבת תוכן שיווקי לאתר האינטרנט המכירתי.
 
 אתר אינטרנט מכירתי המעוניין להיות יעיל ורווחי חייב להחזיק מערכת שיווק יעילה ואפקטיבית שיש בה גם שירות מקצועי של כתיבת תוכן שיווקי המעודד ומניע  את קהל היעד להפוך מלקוחות פוטנציאליים ללקוחות ממשיים, התוכן השיווקי מוסר ללקוחות הפוטנציאליים המגיעים לאתר את המסר השיווקי הרצוי.
 
מסר שיווקי הוא עניין שמשתנה מעת לעת, לעתים זה יהיה מסר שיווקי האומר שהעסק הכניס לשוק מוצר חדש שיגרום ללקוחות הנאה מירבית, ולעתים זה יהיה מיתוג מחדש של החברה.
 
תוכן שיווקי מוצלח ויעיל הוא תוכן שיווקי שגורם אצל הלקוחות הפוטנציאליים לשנוי בהרגשה שלהם ובתחושה שלהם, ואכן מניע אותם לבצע פעולה כלשהי באתר האינטרנט המכירתי.
 
כתיבת תוכן שיווקי יכולה  להתבצע בצורות שונות, יש תוכן שיווקי באינטרנט שאותו נמצא בדפי נחיתה, ויש תוכן שיווקי מסווה וסמוי באינטרנט שאותו נמצא ברשתות החברתיות, ויש תוכן שיווקי באינטרנט שאותו נמצא באתרי מאמרים או במאמרים הנמצאים בתוך האתרים המכירתיים השונים וכך הלאה והלאה.
 
בכל מקרה התוכן השיווקי צריך להיות כתוב בצורה עדינה תמציתית וקצרה שאינה מעוררת תחושה שמדובר פה בפרסום אגרסיבי שעלול לגרום לנטישה של הגולשים שאינם אוהבים לקרוא תכנים של פרסום אגרסיבי.
 
העלויות של תוכן שיווקי אינן אחידות, ויש מי שידרוש סכומים גבוהים של מעל 150 ₪ למאמר של תוכן שיווקי רדוד וחסר אפקטיביות ויש מי שידרוש סכומים צנועים הרבה  יותר ויספק מאמר איכותי יותר ואפקטיבי יותר.
 
החוכמה של בעל האתר היא לבדוק את האפקטיביות של המאמר והיעילות שלו. יש היום פלטפורמות שונות באינטרנט כמו פורומים או אתרי אינטרנט שבהן ניתן לאתר כתב תוכן איכותי ולקבל מידע אמין אודות איכות הכתיבה שלו.
 
מה שבטוח הוא שכתיבת תוכן שיווקי איכותי באתר האינטרנט המכירתי היא אמצעי יעיל להגדלת המכירות של בעל האתר.

אנו מעסיקים כותבי תוכן מוכשרים ויצירתיים, בעלי ניסיון עתיר בכתיבת תוכן שיווקי עבור למעלה מ-100 אתרי אינטרנט. נשמח להציע לכם שירותי כתיבת תוכן שיווקי בתשלום נוח ומשתלם.כתיבת תוכן שיווקי כתיבת תוכן שיווקי כתיבת תוכן שיווקי נשמעת אולי כמו מטלה קלה שכל אחד יכול לבצע באמצעות מעבד תמלילים, בדיקת איות אוטומטית וכמה משפטים "מפוצצים", אך למען האמת, מדובר במטלה מורכבת הדורשת יצירתיות מרובה וראש פתוח.

ראשי > כתיבה שיווקית
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

מיתוג אישי באינטרנט , כתיבת מאמרים , כתיבת תכנים , כתיבת תוכן לאתר , כותב תכנים לאתרים ,