יצירת קשר077-4604410  

ייעוץ והכוונה

ייעוץ והכוונה לבעלי עסקים המעוניינים להקים אתר אינטרנט

לבנות אתר אינטרנט - נשמע כמו צעד מבהיל, נכון? הרי מדובר בייצוג העסק ברשת האינטרנט כולה, שהיא כידוע עצומה בגודלה ובמידת חשיפתה. לא פלא אם כן, שכל כך הרבה בעלי עסקים מוצאים את עצמם חסרי אונים דווקא בנקודה הקריטית הזו, ואינם יודעים ממה עליהם להתחיל בכדי להקים את האתר האינטרנט שייצג אותם נאמנה.

על מנת לגשר על הפערים, ועל מנת שיהיה מי שיוביל את בעל העסק בתהליך בניית האתר, החל משלב הגדרת היעדים ועד לקידומו של האתר בזירה הוירטואלית, חשוב לפנות לחברת בניית אתרים אמינה שתוכל לפעול ולייעץ שלב אחרי שלב.

מקצוענות נטולת פשרות

חברת URL בניית אתרים מורכבת מצוות מקצועי ומיומן, האוחז בניסיון רב בהקמת אתרי אינטרנט ובקידום אתרים במנועי החיפוש וברשת האינטרנט. אנו נשמח לסייע מקצועית לבעלי עסקים המעוניינים להקים אתר אינטרנט, ולספק מענה לכל שאלה העוסקת בסוגיית הקמת האתר וקידומו ברשת האינטרנט.

בעלי עסקים שנפלו ברשת

בתור חברה המתמחה בבנייה וקידום אתרים, מזדמן לנו לעבוד לא רק עם בעלי עסקים הנמצאים בתחילת דרכם, אלא גם עם כאלה שכבר פנו בעבר לחברת בניית אתרים ונכוו. בעלי עסקים אלה בדרך כלל מרגישים מרמור ואכזבה, ובצדק, שכן הם נפלו ברשתה של חברת בניית אתרים טרייה שצברה ניסיון על גבם והשאירה אותם להתמודד עם אתר מקרטע ולא פעיל, וזה בהחלט לא מצב פשוט.

מיותר לציין כי התוצר המאכזב ניצב רחוק מאוד מהיעדים ומהמטרות שהציב לעצמו בעל העסק כשדמיין את האתר שלו רץ באוויר. מאחר וברור לנו כי במצבים כאלה חשוב לבנות מחדש את האמון בין בעל העסק לחברת בניית האתרים, אנו מקדישים את חלקו הראשון של שיתוף הפעולה לצורך שיחה, שבמהלכה נרכיב תוכנית שדרוג לאתר על מנת שיעמוד בסטנדרטים המתאימים וישרת את יעדי העסק.

חוששים מהתחייבות?

פעמים רבות הבלבול הקיים בכל הנוגע לעולם בניית האתרים, נובע מהחשש של בעל העסק להתחייב לחברה הראשונה שתספק לו עצה. ישנם בעלי עסקים המעדיפים להשאיר את סימני השאלה באוויר ולו רק כדי להימנע מהתחייבות לחברה שאינם מכירים. חשוב להדגיש כי אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לבעלי עסקים ללא תשלום או שום התחייבות.

יותר מכך, לעולם לא נעלה את סוגיית הצעת המחיר אלא אם כן בעל העסק יזום זאת בעצמו. חשוב לנו שבעלי העסקים יקבלו את המידע וההכוונה הדרושה להם מבלי שיחששו מהצעת המחיר העומדת על הפרק או מהתחייבות דרקונית, ולכן שיחת ההיכרות שלנו תמיד מתקיימת על מי מנוחות, מבלי להפעיל לחץ על בעל העסק.

בעלי עסקים המעוניינים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ והכוונה מקצועית בנושא הקמת אתר אינטרנט וקידומו, מוזמנים ליצור קשר - 077-4604410 או לחילופין - למלא את הטופס ליצירת קשר המופיע בצד השמאלי.


בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

ראשי > ייעוץ והכוונה
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

URL מקדמים אותך למעלה!מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.