יצירת קשר077-4604410  

דרושים - חיפוש עבודה

עסוק בדבר שאתה אוהב, ולא תצטרך לעבוד אפילו יום אחד.

חברת URL פותחת את שעריה בפני אנשי עבודה צעירים ושאפתנים, אשר רוצים להתפתח בזכות יכולת השקעה והתמדה בלתי רגילה בתחום השיווק והפרסום באינטרנט.

אנו מחפשים אך ורק אנשים רציניים המוכנים לעבוד קשה בכדי לקצור את הפירות ולהנות מסביבת עבודה נוחה ומהנה, תוך כדי למידה מתמדת ופיתוח אישי בתחום קידום אתרים, בניית אתרים ושיווק עסקים באינטרנט.

דרושים לצוות:
  1. מקדם אתרים - יכולת הבנה, חשיבה מחוץ לקופסה ויצירתיות הם רק חלק מהתכונות החשובות לנו לתפקיד מקדם אתרים. אם אתה מכור לתוצאות ומריץ שאילתות חיפוש כמה וכמה פעמים ביום, כדאי לך לפנות אלינו!
     
  2. כותב תכנים - למילים יש ערך מוסף בעיניך? יש לך יכולת כתיבה יצירתית ומושכת? אנחנו בדיוק מחפשים אחד כמוך. צור איתנו קשר לפרטים נוספים.
     
  3. פרסום והפצה באינטרנט - רק אחד שמכיר את רוב אתרי המאמרים, שולט בכל מערכות ניהול אתרים באינטרנט ויודע לייצר טראפיק דרך אתרי אינטרנט שונים יכול להתאים למשרה הזו. חושב שזה אתה? פנה אלינו!
אם אחת מהמשרות המוצעות ברשימה הנ"ל מתאימה לך והינך עומד בקריטריונים הראשוניים - אנחנו רוצים להכיר אותך! צור איתנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים, תנאי עבודה ושכר.


ראשי > דרושים - חיפוש עבודה
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

תגיות

איש מכירות , כותב תכנים לאתרים , כתיבת תוכן לאתר , כתיבת תכנים ,