יצירת קשר077-4604410  

בניית אתרים באינטרנט

בניית אתר אינטרנט לעסק ככלי להשגת לקוחות חדשים ושימור לקוחות

אתר האינטרנט הוא חלון הראווה של העסק, והוא כשלעצמו פותח לך צוהר לשלל הזדמנויות עסקיות וללקוחות פוטנציאליים. אתר אינטרנט מקצועי משדר רצינות, ביטחון מהימנות וכמובן על הרמה הגבוהה של העסק.

אתר אינטרנט המוצג בצורה מרושלת לא עקבית ולא אסתטית עלול לגרום לנהירת לקוחות לעסקים אחרים ולהפסדים כלכליים עתידיים, אך מנגד אם יהיה ברשותך אתר אינטרנט מסודר לתלפיות, המוסר מידע אמין וברמה גבוהה – השם והמוניטין של העסק ינסקו ויחד איתו תבוא ההצלחה.

מי לא רוצה בסיס יציב לעסק שידחוף אותו קדימה?

אתר אינטרנט מושקע, מעודכן, מגוון בעל מידע ערכי ללקוח ובה בעת בעל מסר חד וברור מפגין יושר מקצועי בהבנת התחום, הכרה במודרניות ובהתפתחות התמידית של השוק. צוות יו.ר.אל. הינו צוות מקצועי, אמין ועתיר ניסיון בתחום בניית אתרים ותחזוקתם. הצוות שלנו ישמור אותך תמיד במרכז העניינים והתעסוקה,ייתן לך רוח גבית וידחוף אותך קדימה אל עבר השוק התוסס בביטחון אל ההצלחה הכלכלית.

השלבים בתהליך בניית אתרים הם:
 1. הגדרת מטרת האתר וייעוץ ראשוני ללקוח – טרם התחלת העבודה מן הראוי שנגדיר מהן המטרות מהאתר והשאיפות להשיג ממנו דרך הקמתו. ייעודיו של האתר רבים ומגוונים החל בהפצת שם העסק ברבים, שיווק המוצרים, פרסומם וכלה במכירות דרך האתר.
   
 2. הרכבת קונספט רעיוני לעיצוב של האתר – כעת לאחר שנבחר הייעוד של האתר, פונים לבחירת עיצובו, צורתו תוך כדי שימת דגש על הדברים החשובים אותם רוצה בעל העסק להעביר ללקוחותיו. היה והלקוח התלהב מאוד מאתר מסוים ורוצה שאתרו יהיה מעוצב בהשראת האתר שבחר או שבמידה והלקוח מבולבל ואינו יודע מה רוצה - מעצבי החברה יבחרו בשבילו את העיצוב הכי מתאים לו.
   
 3. בניית האתר בהתאם לקונספט עליו הוחלט – לאורך כל הדרך, בניית האתר נעשית על ידי צוות URL בשיתוף מלא עם הלקוח. תהליך בניית האתר יהיה שקוף וידוע ללקוח וייבנה לפי רוח דברי וצו ליבו, כך שהוא יהיה מרוצה ,שבע רצון ויידע שהאתר נבנה בצלמו ובדמותו.
   
 4. העלאת האתר לרשת לצורכי בדיקות ואיתור תקלות – ממש לפני שחותמים את הפרויקט בדרכו להפצה, האתר יועלה לרשת למען בדיקת המערכת ואיתור באגים.
   
 5. הגשה ללקוח לאישור סופי – האתר עולה לרשת רק לאחר שיש אישור סופי מהלקוח שהוא מרוצה ממנו.
   
 6. קידום אתרים במנועי חיפוש ובאינטרנט - אפשרות זו אינה חובה וכרוכה בתשלום נוסף. צוות URL מתמחה אף בקידום אתרים באינטרנט. הצוות שלנו יקדם את האתר שלכם אל ראש תוצאות החיפוש במילות חיפוש רלוונטיות לתחום העיסוק שלכם וברשת האינטרנט, היכן שנמצא קהל היעד שלכם.
באפשרותך לרכוש אתר אינטרנט שלם הכולל: תכנות האתר, עיצוב האתר, אחסון האתר וקידום האתר במנועי חיפוש השונים. כבר לא צריך ליצור קשר עם מספר חברות האמונות על נושאים שונים בתהליך בניית אתר אינטרנט! ניתן לבצע את כל הפעולות והצרכים של אתר האינטרנט בו זמנית, דרכנו, ללא טרטור וריצות בין מספר חברות העוסקות בתחומים שונים בענף.

URL בניית אתרים באינטרנט בניית אתרים חכמים במחירים ללא תחרות!


שדרוג אתרים - שיפוץ אתר קיים שדרוג אתרים - שיפוץ אתר קיים שיפוץ אתר אינטרנט הוא צעד הכרחי אם האתר אינו מה שחשבתם שיהיה והוא לא מביא את התוצאות כמו שאר המתחרים בשוק. חשוב מאוד לזכור כי האתר בונה התדמית של העסק ואם הוא לא מועיל זה לא אומר שהוא לא מזיק נהפוך הוא.

אחזקת אתר אינטרנט אחזקת אתר אינטרנט בניית אתר ותחזוקה שלו תחת קורת גג אחת מהווה את המתכון המוצלח ביותר לאתר אינטרנט מקצועי ואיכותי, כאשר גם הלקוח מרוויח מכך שלווה נפשית ואף מצליח לחסוך בעלויות האחזקה השוטפות.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

ראשי > בניית אתרים באינטרנט
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

URL מקדמים אותך למעלה!מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

מומחה קידום אתרים מומחה קידום אתרים מי שהגיע לסטטוס 'מומחה' הוא למעשה מקדם אתרים מקצועי האוחז בותק של מספר שנים בתחום, שנים שבמהלכן הגיע המומחה להישגים משמעותיים באמצעות קידום אתרי אינטרנט במילות מפתח תחרותיות בגוגל.

אפיון אתר אינטרנט אפיון אתר אינטרנט משימת אפיון אתרים היא מורכבת למדי, היות ובדומה להקמת הבניין, אלמנטים רבים צריכים להסתנכרן במקביל כדי ליצור אתר נגיש, מושך וידידותי למשתמש.