יצירת קשר077-4604410  

אחסון אתרים

אחסון אתרים - חבילות אחסון ומחירים

החברות השונות המספקות שירותי אחסון אתרים, מציעות ללקוחות שלהם חבילות שונות של שירותי אחסון אתרים. אם ננסה לסקור את החבילות השונות ניתן לומר שבסה"כ יש כמה וכמה קטגוריות שונות של אחסון אתרים שכל אחת מהן נועדה לתת מענה לצרכים אחרים, וכל אחת מהן העלות שלה דורשת תקציב אחר, ויש בה מאפיינים אחרים של אחסון.
 
אחסון אתרים בחינם

אחסון אתרים בחינם כשמו כן הוא זה הוא אחסון חינמי שנועד לאתרים קטנים, שאין בהם תעבורת גולשים גבוהה, ואין בהם כמות מידע רבה. אחסון אתרים חינמי הוא כמובן הזול ביותר אך הוא זה שמעניק לבעל האתר את השירות הדל ביותר. לא מומלץ.
 
אחסון אתרים בתשלום

אחסון אתרים בתשלום זוהי קטגוריה שניתן לחלק אותה לכמה תתי קטגוריות שונות וכל אחד יכול לבחור לעצמו את תת הקטגוריה המתאימה לו. ישנן שיטות שונות לאחסון אתרים בתשלום שכל אחת מתאימה לסוג אחר של אתר. להלן סקירה של סוגים שונים של אחסון אתרים בתשלום:
  1. אחסון אתרים על שרת שיתופי -  אחסון אתרים על אתר שיתופי היא השיטה הנפוצה והשימושית ביותר של אחסון אתרים בתשלום, זוהי שיטה שבה בעל האתר הוא רק עסק קטן או בינוני ועדיין אינו זקוק לשרת ייעודי ויקר, והוא יכול לאחסן את האתר שלו יחד עם עוד כמה אתרים על גבי שרת שיתופי. שירות אחסון זה מספק לאתר תמיכה טכנית, שטח אחסון גבוה, תעבורת גולשים ועוד. ישנם סוגים שונים של שרתים שיתופיים המותאמים לגודל האתר.
     
  2. אחסון אתרים על שרת וירטואלי -  אחסון אתרים על שרת וירטואלי הוא אחד הפתרונות המאפשרים אחסון אתרים ברמה של שרת ייעודי ובעלויות זולות הרבה יותר. שרת וירטואלי הוא בעצם שרת יעודי המחולק לכמה וכמה שרתים, שרת וירטואלי הוא שרת רגיל שעובד באמצעות תוכנה שמחלקת אותו וממדרת אותו לכמה שרתים וירטואליים שכל אחד מהם מיועד לאתר ספציפי אחר ומותאם לצרכים הספציפיים של אותו לקוח.

  3. אחסון אתרים על שרת ייעודי – אחסון אתרים על שרת ייעודי הוא האחסון היקר ביותר אך הוא מאפשר לאתר האינטרנט להשיג ביצועים טובים יותר ומעניק לו יכולות טובות יותר. שרת יעודי הוא שרת שכולו מיועד אך ורק לאתר בודד, אלו שרתים המיועדים בעיקר לאתרים גדולים בעלי תעבורת גולשים גבוהה במיוחד כמו למשל NRG  או YNET, שרת ייעודי מעניק לאתר שטח אחסון גדול ואפשרויות אחסון יעילות יותר. חשוב לציין שקיימים בשוק שני סוגי אחסון על שרת ייעודי שהם אחסון על שרת ייעודי לא מנוהל ואחסון על שרת ייעודי מנוהל, שההבדל ביניהם הוא מי לוקח את האחריות על כל נושא התמיכה וניהול הצד הטכני של השרת.
שירותי אחסון אתרים ללקוחות

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי אחסון אתרים המותאמים לצרכים ולמשאבים של האתר ומלווים לכל אורך הדרך את הלקוח ומסייעים לו בכל בעיה. במידה ותבחרו לעבוד איתנו ולבנות או לקדם דרכנו את העסק שלכם, אנו נעמיד לרשותכם אפשרות לאחסן את האתר בשרתי האחסון שלנו.


שרת וירטואלי שרת וירטואלי אחסון אתרים הוא תחום בפני עצמו, אין אתר שלא יאוחסן, אחסון אתרים מתבצע ע"י שרתי אחסון, שהם בעצם מחשבים שמחוברים לרשת האינטרנט ופועלים ברציפות 24 שעות ביממה, ועליהם מאוחסנים הקבצים של האתרים השונים.

חבילות אחסון ומחירים חבילות אחסון ומחירים כל התכנים של אתרי האינטרנט הללו אינם מופיעים מעצמם ברשת, אלא מאוחסנים בשרתים אשר מופעלים בידי חברות אחסון אתרים. כל קבצי האתר, קבצי טקסט, וידאו וסאונד נשמרים על גבי השרת אשר מחובר לאינטרנט ומהווה פלטפורמה עליה ניתן להציב את כל תכני האתר.

מה זה אחסון אתרים? מה זה אחסון אתרים? כמו בעולם הפיזי, אתרים שונים זקוקים לשטח אחסון שונה. חברות אחסון אתרים מציעות שטחי אחסון משתנים בהתאם לצרכים של האתר או במידה ובעל האתר מעוניין להוסיף עליו אתרים נוספים.

ראשי > אחסון אתרים
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.

מומחה קידום אתרים מומחה קידום אתרים מי שהגיע לסטטוס 'מומחה' הוא למעשה מקדם אתרים מקצועי האוחז בותק של מספר שנים בתחום, שנים שבמהלכן הגיע המומחה להישגים משמעותיים באמצעות קידום אתרי אינטרנט במילות מפתח תחרותיות בגוגל.

תגיות

אחסון אתרים , חברת אחסון אתרים , שרת וירטואלי ,