יצירת קשר077-4604410  

אודות החברה

URL מקדמים אותך למעלה!

חברת URL טומנת בחובה עושר מקצועי וניסיון עתיר שנים המתבטא בעבודתם המסורה של הצוות בכל צעד וצעד בבניית האתר וקידומו באינטרנט.

צוות URL מבטיח לכם יתרונות רבים ומשמעותיים בעת בניית אתר האינטרנט ושיווק העסק שלכם ברשת האינטרנט. אנו מתחייבים לשמור על רמה גבוהה ומקצועית בכל הקשור לפרויקט בניית האתר וקידומו וכל פרויקט מקבל את תשומת הלב האישית, ובו אנו משקיעים את המרב והמיטב ממרצנו.

להלן רשימה של יתרונות המייחדים אותנו כחברת בניית אתרים מובילה ואיכותית:
 • כל פרויקט לגופו מקבל את המקסימום שיש לחברה שלנו להציע והשאיפה היא תמיד גבוהה והתוצאות גבוהות עוד יותר.
   
 • הנחנו את אבן הפינה והקמנו אתרים רבים מורכבים יותר ומורכבים פחות ובה בעת שדרגנו את כישורינו וצברנו באמתחתנו ניסיון רב בתחום בניית אתרים וקידום אתרים.
   
 • בנינו וקידמנו אתרים לחברות מסחריות גדולות וקטנות ובניהם: וועדי עובדים, בנקים, משרדי חקירות, משרדי עורכי דין, חברות פרטיות ועוד.
 • בנינו אתרים וקידמנו אותם בהצלחה רבה ולשביעות רצון לקוחותינו.
   
 • כשאנו מקימים אתרים, אנו מכשירים אותם לפי התקן העולמי על מנת שיתאימו לסטנדרטים העולמיים ושתתאפשר גישה אליהם מרוב הדפדפנים הקיימים היום (אינטרנט אקספלורר, פיירפוקס ואחרים).
   
 • שביעות רצון הלקוח ומידת סיפוקו מעבודתנו הן רק שלב בתמיכה הארוכה שאנו מעניקים ללקוחותינו ולשירות זמין ומענה מהיר לכל אי אילו שאלות שעלולות לצוץ בנוגע לאתר גם לאחר תום הפרויקט והגשת האתר ללקוח.
   
 • בצוות URL אנשי מקצוע יצירתיים ומקוריים עם ידע על השוק ועל הצרכים שלו, בעלי ניסיון רב בעבודות גדולות כקטנות במשרדים גדולים וקטנים ומוכנים לביצוע כל משימה!
   
 • בתחילת הפרויקט אנו נותנים יעוץ חינם ועוזרים ללקוח לאפיין את הפרויקט מבחינת ייעודים וכמו כן רעיונות לתצורתו ומידת המלל ואיכותו הצפויים, ועוזרים (ללא תשלום) בתכנון הפרויקט והצבת מטרות.
   
 • אנו עומדים לרשות לקוחותינו ברוב שעות היממה למשך כל השנה ומבטיחים מענה מהיר לכל שאלה או בעיה.

הייחודיות שלנו...

הדבר העומד לנגד עינינו הוא ההצלחה של הלקוח ועל כן אנו עמלים לילות כימים על מנת להביא את האתר וקידומו לרמה הגבוהה ביותר שיש כיום בשוק הווירטואלי. מה שמבדיל אותנו מחברות בניית אתרים אחרות זה המחויבות שלנו להצלחת הלקוח על שלל שאיפותיו ומטרותיו ומסגלים את עבודתנו ורעיונותינו לצרכיו .

מרגע התחלת הפרויקט ודרך הרצתו והפצתו ברשת אנו מודעים ששמנו הטוב עומד שוב בניסיון ומבחן ולכן כל פרויקט קושר אותנו ואת גורלנו בגורל הלקוח- הצלחה שלך היא הצלחה שלנו!

האמונה שלנו...

ה"דיברות" שלנו כוללות מקצועיות אמינות יצירתיות ומקוריות לצד התמדה עיקשת השקעה רבת מאמצים מסירות אין קץ וצעידה משותפת לצד הלקוח לכל אורך הדרך. אלו הן ה"דיברות" שלנו, ועל פיהן יישק דבר.

הניסיון שלנו...

אנו עובדים עם צוות מקצועי ואיכותי ביותר בעל ניסיון עשיר וותק רב שנים בתחום האינטרנט. חברי הצוות הגיעו אלינו עם רזומה עב קרס של פרויקטים גדולים וקטנים ולאחר שהתנסו בהרבה מאוד נושאים שונים ומגוונים. כל זאת ועוד מתנקז לכדי פרויקטים בשלים ללא ליקויים ובעלי פוטנציאל אדיר להצליח.

השירותים שלנו...

אנו מספקים שירותיי בניית אתרים, קידום אתרים באינטרנט בדגש על מנועי החיפוש, עיצוב אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום עסקים ברחבי האינטרנט ומיתוג אישי.

לקוח יקר, במידה וערכי היסוד והניסיון שלנו, תואמים לציפיות שלך, צור עימנו קשר!

>> לחץ כאן למעבר אל טופס הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט


ראשי > אודות החברה
צל מאמר

הצעת מחיר לבנייה וקידום אתר

במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט ו\או לקידום אתר בגוגל, מלא את הטופס הבא או חייג: 077-4604410.

צל מאמר

URL מקדמים אותך למעלה!מאמרים אחרונים

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ייעוץ לבניית אתר באינטרנט הייעוץ נועד לצורך הנחת היסודות טרום בניית האתר. מטרתו של היועץ הוא בראש ובראשונה להכיר את בעל העסק, את יעדיו ואת שאיפותיו מהאתר, לחדד ולמקד את זהות העסק והשירותים המוצעים.

בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! בניית אתרים זו לא חתונה קתולית! תמיד לימדו אותנו, בכל מיני הקשרים שונים בחיים, שלמתנות יש מחיר, בין אם הוא ישיר או עקיף. השיעור הזה תקף גם בכל הנוגע לבניית אתר האינטרנט.

הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו הצעת מחיר לבניית אתר וקידומו אתר אינטרנט דומה במובנים רבים לכרטיס ביקור רב תכליתי, שכן הוא לא רק אמור לייצג את העסק ואת מהותו, אלא גם לספק לגולש אינפורמציה חשובה על העסק.